Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Spotkania podczas Prezydencji od podszewki - czyli jak profesjonalnie przygotować konferencję


Sheraton Sopot

26.07.2011

Firmy EasyLog, IT.Expert i CAM Media S.A. we współpracy z agencjami BOOM oraz magnifiCo odpowiadają za koordynację i obsługę spotkań oraz konferencji w trakcie przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej.

 

 

 

Pierwszy miesiąc prac już prawie za nimi. Jak zaznaczają zgodnie prezesi wszystkich firm udział w tak dużym wydarzeniu to ogromne wyzwanie wymagające planowania strategicznego oraz pełnej aktywności.

 

 Dla wybranych firm to złożone, skomplikowane logistycznie zadanie, którego inauguracja nastąpiła 5 lipca w Sopocie, gdzie przez cały miesiąc odbywa się seria konferencji w ramach polskiej Prezydencji.  Na mapie spotkań w kolejnych miesiącach znajdą się także: Wrocław, Kraków, Poznań i Warszawa.


EasyLog, IT.Expert i CAM Media S.A. tworzą konsorcjum firm, które zostały wybrane do przygotowania, koordynacji oraz obsługi spotkań i konferencji w trakcie przewodnictwa RP w Radzie Unii Europejskiej w drodze przetargu organizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. CAMMedia powierzyło część prac dwóm agencjom działającym na rynku związanym z organizacją eventów. - Zaprosiliśmy do współpracy dwie agencje, które naszym zdaniem wykazują się wiedzą, doświadczeniem i z którymi chcemy zrealizować ten projekt z powodzeniem – mówi Adam Michalewicz, wiceprezes notowanej na głównym parkiecie spółki CAM Media S.A. - Podzieliliśmy zadania tak, aby każda z agencji mogła odpowiadać za sprawy, w których czuje się ekspertem. To pozwala na eliminację ryzyka niepowodzenia i zapewnia profesjonalną obsługę całego projektu. – dodaje Michalewicz.


Polska objęła przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej po raz pierwszy w historii zjednoczonej Europy. Tak jak niecodzienny jest to projekt, tak i wyjątkowa jest jego wspólna realizacja przez trzy, działające na jednym rynku agencje. - Codziennie mierzymy się z nowymi zadaniami, staramy się je realizować najlepiej jak potrafimy. Korzystamy z doświadczenia zdobytego w ciągu wielu lat pracy. Jednocześnie, uczymy się nowych rozwiązań. W tym projekcie nikt nie ma monopolu na wiedzę. Uczymy się od siebie – mówi Violetta Lubacz, właścicielka agencji BOOM Bardzo Oryginalnej Oferty Marketingowej.


Według Karoliny Marii Siudyły, prezesa Zarządu notowanej na NewConnect agencji magnifiCo S.A., udział w tak ważnym wydarzeniu nie tylko przyniesie spółce profity, ale również łączy się z dużym prestiżem. - Jestem pewna, że czas, który poświęciliśmy na przygotowania jest dobrze wykorzystany
 i dzięki temu wszystkie założenia udaje nam się realizować z powodzeniem. Półmetek pierwszego etapu w Sopocie za nami, dlatego planujemy już prace w kolejnych miastach. Mamy nadzieję, że damy nam wszystkim powód do dumy -  zaznacza prezes magnifiCo S.A.
 

Polska przewodzi w Radzie Unii Europejskiej od 1 lipca do końca bieżącego roku.

 


źródło: magnifico.com.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne