Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Starwood Hotels&Resorts w Polsce ma nową regionalną dyrektor ds. sprzedaży i marketingu


27.09.2010

Natascha Mauthner objęła stanowisko regionalnej dyrektor ds. sprzedaży i marketingu sieci Starwood Hotels & Resorts na Polskę, w skład której wchodzą hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol.
 

Do kluczowych obowiązków Nataschy będzie należała koordynacja działań sprzedażowo - marketingowych sześciu obiektów sieci w Polsce oraz stworzenie strategii zwiększającej udział sieci na rynku polskim. 

Natascha Mauthner ma ponad szesnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte
w pięciogwiazdkowych hotelach w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie, np. w hotelu Sheraton w Pekinie, czy Le Meridien Villon Resort & Convention Centre. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z hotelarstwem.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu sieci Starwood w Polsce przede wszystkim ze względu na tak dynamiczne środowisko biznesowe. Moim osobistym celem jest dalsze zwiększanie udziału w rynku naszej sieci oraz wzrost międzynarodowego popytu na Polskę, jako atrakcyjnego miejsca do organizacji konferencji i spotkań – powiedziała Natascha Mauthner.


Natascha Mauthner jest absolwentką Krems College of Tourism and Hospitality na kierunku turystyka oraz studiów MBA Uniwersytetu w Liverpoolu. Natascha jest Austriaczką, mówi płynnie po niemiecku, angielsku, francusku i niderlandzku. W wolnym czasie lubi odwiedzać restauracje, podróżować oraz grać w golfa.
Sieć Starwood Hotels & Resorts posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.
 

 

źródło: www.starwoodhotels.com (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne