Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkolenia EMC Branża eventowa w Łodzi potrzebuje spotkań

01.03.2011

Około 30 uczestników, ciekawe tematy, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu kontaktów, tak w skrócie można opisać pierwsze spotkanie „Obierz kierunek na eventy„ w Łodzi .
 

 

 

Jak każde spotkanie z cyklu „Obierz kierunek na eventy„ składało się z trzech części. Uczestników przywitała Monika Krusiewicz, założycielka Event Managers Club, która zaprezentowała również ideę, cele i plany Event Managers Club.

W następnej części, dotyczącej zagadnień związanych funkcjonowaniem branży eventowej, o współpracy na liniach agencja eventowa-zleceniodawca, agencja eventowa-agencja eventowa oraz współpracy agencji z podwykonawcami mówiła Katarzyna Gadomska z firmy Acora Events. Za bardzo ważne we współpracy między wszystkimi podmiotami uznała przede wszystkim komunikację oraz myślenie w kategorii wspólnego sukcesu. Podkreśliła też wagę podpisywania umów między podmiotami biorącymi udział w realizacji imprezy.

W trzeciej części spotkania wystąpiła Pani Małgorzata Wuls, która zaprezentowała Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne „Molo”. Położenie obiektu w scenerii lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, 60 km od Łodzi i 120 km od Warszawy, 101 pokoi, 5 sal konferencyjnych, duży teren wokół hotelu, sprawia, że obiekt stanowi dogodne miejsce do organizacji ciekawych eventów.

Spotkanie zakończyło się miłą niespodzianką w postaci loterii wizytówkowej, w której do wygrania był voucher dla dwóch osób w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym „Molo” oraz kupon o wartości 100 zł na zabiegi w Salonie Satisfaction.

- Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania spotkaniem w Łodzi, tym bardziej , że było to pierwsze spotkanie w tym mieście, mówi Monika Krusiewicz, Event Managers Club.- Opinie uczestników o potrzebie organizacji cyklicznych spotkań w Łodzi świadczą o tym , że branża potrzebuje takich inicjatyw ,wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów. Mamy dobrą wiadomość. Od września br, planujemy w każdym większym mieście cykliczne spotkania branży , także w Łodzi, dodaje Monika Krusiewicz.

Spotkanie odbyło się 24 lutego 2011 r w Łódź Art. Center w Łodzi.


źródło: www.emc-org.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne