Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi branży konferencyjno-kongresowej już w tym tygodniu

15.11.2010

W dniach 17-18.11.2010 r. odbędą się targi MEETINGS POLAND EXPO – doroczna impreza handlowa, edukacyjna i integracyjna Branży Spotkań w Polsce.

 

 

 

 

W Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego wystawiać się będzie blisko 150 firm – centrów konferencyjnych, hoteli biznesowych, agencji eventowych, firm szkoleniowych i doradczych, dostawców sprzętu konferencyjnego i estradowego, organizatorów wypraw ekstremalnych i podróży motywacyjnych.

 

W salach konferencyjnych odbywać się będzie kilkanaście seminariów i warsztatów. Turystyka biznesowa to najszybciej rozwijający się sektor turystyki zarówno na świecie jak i w Polsce – goście biznesowi stanowią największy, bo aż 30-procentowy segment wszystkich przyjezdnych do naszego kraju.

Z bogatym programem na dni targowe a także sylwetkami mówców zapoznać się można na www.meetingspoland.pl/expo  Zwracają uwagę wykłady gości zagranicznych. Będą wśród nich m.in. będą Paul Kennedy, kierujący jednym z największych na świecie newsletterów branży kongresowej, Jacquie Rogers, dyrektor zarządzająca Centrum Kongresowego ACC Liverpool, a także grupa studyjna agencji eventowych z Niemiec. Na swoje seminaria zapraszają organizacje branżowe: Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” realizowane wspólnie z THINTANK oraz MPI Poland Club.

 

Specjalne sesje adresowane są do menedżerów marketingu i szkoleń z korporacji i stowarzyszeń profesjonalnych. Będzie też debata o nowych inwestycjach, w tym o stadionach. Spotkać można będzie gwiazdy wypraw z adrenaliną, m.in. Marka Kamińskiego, Mateusza Kusznierewicza, Romana Paszke, Marka Śliwkę. Wystawcy prześcigają się w uatrakcyjnianiu ofert, np. konferencji w igloo w Laponii. Wśród innych atrakcji – pokazy technologii kongresowych i koncertowych oraz prezentacje artystyczne. Sponsorami imprezy są Play dla Firm i Goldenline.

Dla Zleceniodawców Konferencji dostępne są liczne udogodnienia, w tym Klub Spotkań Biznesowych, a także internetowy system umawiania spotkań. Rejestracja internetowa zapewnia wstęp bezpłatny.

Patronat honorowy nad targami objęli Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

 

źródło: www.meetingspoland.pl/expo (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne