Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi EMIF GCB jedzie do Brukseli

szkolenia konferencje Gdańsk

10.03.2011

Już w przyszłym tygodniu w dn. 15-16 marca 2011 w Brukseli odbędą się najważniejsze targi turystyki biznesowej w krajach Beneluksu - EMIF (European Meeting Industry Fairs). Gdańsk i Region Pomorski będą reprezentowane przez Gdańsk Convention Bureau (GCB).

 


W tym roku polską ofertę turystyki biznesowej GCB prezentować będzie wraz z Kraków Convention Bureau. Wykupiono wspólnie 12m2 powierzchni wystawienniczej, co pozwoliło na ciekawą aranżację stoiska i swobodną ekspozycję materiałów promocyjnych.

Targi zarezerwowane są wyłącznie dla branży turystycznej, touroperatorów, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów kongresów, narodowych organizacji turystycznych i centrów konferencyjnych, mediów branżowych oraz organizatorów imprez motywacyjnych.

Wystawcy prowadzą rozmowy biznesowe w oparciu o grafik spotkań z tzw. Hosted Buyers - wyselekcjonowaną grupą nabywców. Targi EMIF należą do obiecujących i rozwijających się targów w Europie, bowiem Bruksela to siedziba licznych stowarzyszeń, zarówno belgijskich jak i międzynarodowych. Dogodne położenie geograficzne, w sercu Europy sprzyja współpracy z państwami sąsiednimi.

EMIF stawia na jakość. W 2010 targi przyciągnęły ponad 2500 Hosted Buyers'ów; 64 % byli to managerowie i dyrektorzy, odpowiedzialni za organizację przynajmniej 6 lub więcej spotkań biznesowych rocznie. W roku ubiegłym współczynnik liczby kupujących w stosunku do wystawców zwiększyła się z 12 do 16, w porównaniu do lat ubiegłych. Wskaźnik nigdy jeszcze nie była tak wysoki!

Wszystkich zainteresowanych GCB zaprasza na teren targowy Tour & Taxis Exhibition Centre w Brukseli, w godzinach 10.00-17.00, 15-16 marca 2011, stoisko 3420.

 

 

źródlo: www.gdanskconvention.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne