Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi w Krakowie z CBC Film Productions

11.03.2011

Spółka Red Star Media podpisała umowę z Targami w Krakowie Sp. z o.o. na stworzenie kanału telewizji internetowej opartej na podcastingu, w ramach, którego prezentowane będą relacje z poszczególnych spotkań i targów. Kanałem dla Targów będzie zawiadywać marka CBC Film Productions.

 

Podcast TV to narzędzie umożliwiające posiadanie własnego kanału telewizji internetowej. Podcast jest platformą publikacji materiałów audio i wideo w sieci, najczęściej w postaci regularnych odcinków, w której zainteresowani subskrybenci, natychmiast po załadowaniu materiału, są informowani o interesujących ich wydarzeniach. Jest to coraz popularniejsza forma komunikacji z odbiorcami, ze względu na szybkość, prostotę i atrakcyjność przekazu.


- Kanał podcastowy Targów w Krakowie ma docierać do osób zainteresowanych współpracą z Targami oraz wszystkich odwiedzających poszczególne targi i imprezy. W ramach umowy, podpisanej na cały 2011 rok, CBC Film Productions będzie realizowało reportaże z ponad 10 imprez targowych i eventów organizowanych przez spółkę oraz publikowało je w ramach kanału Targów w Krakowie – mówi wydawca CBC Film Productions, Maja Turek.


CBC Film Productions oficjalnie zostało partnerem medialnym Targów w Krakowie Sp. z o.o, a Podcast TV patronem imprez organizowanych przez spółkę.
Wydawcą kanału jest spółka Red Star Media, w której skład wchodzi marka CBC Film Productions zawiadująca kanałami podcastowymi w sieci.

 


źródło:  www.podcasttv.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne