Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Teatr Słowackiego w Krakowie gospodarzem Zjazdu Ministrów Spraw Zagranicznych


02.07.2010

W Krakowie rozpoczął się dzisiaj Zjazd Ministrów Spraw Zagranicznych z całego świata. Wizyta gości potrwa od 2 do 4 lipca.

 

 


Prestiżowa konferencja, na której pojawi się m.in. Hillary Clinton, sekretarz stanu USA, będzie sposobnością do dyskusji nad wyzwaniami, przed którymi aktualnie stoi demokracja. Okazją do spotkania w tak zacnym gronie jest 10-lecie Wspólnoty Demokracji. Gospodarzem spotkania jest Minister Spraw Zagranicznych, Radosław Sikorski.


Na konferencji, w której udział weźmie blisko stu ministrów spraw zagranicznych z całego świata, poruszone zostaną tematy jak np: Rola kobiet w budowie demokracji, czy Znaczenie współczesnych technologii jako szansa na rozwój demokracji.

Miejscem, które spełnia wymogi bezpieczeństwa i wybrane zostało na przeprowadzenie konferencji jest Teatr im. Juliusza Słowackiego, w którym pomieścić się może 530 osób.

Pozostałe uroczystości odbędą się w Operze Krakowskiej.

Zjazd Ministrów Spraw Zagranicznych jest bezdyskusyjnie wydarzeniem o najwyższej randze.
   
Dla mieszkańców Krakowa oznacza to natomiast utrudnienia w ruchu samochodowym i pieszym.


źródło: na podstawie http://community-democracies.org,
                                      http://www.tvp.pl
                                      http://www.polska-usa.pl

zdjęcie: http://www.msz.gov.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne