Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Technologia Co każdy hotel mieć powinien?


04.11.2010

Turyści biznesowi dużą część swojego życia spędzają w hotelach. Mimo zróżnicowania standardu hoteli w jakich się pojawiają od wszystkich wymagają dogodnych warunków do pracy. Kawałek stołu, długopis i telefon mogą już nie wystarczyć. Technologia zawładnęła ich życiem, więc hotelom nie pozostaje nic innego jak podążać z duchem czasu.

Co więc każdy hotel mieć powinien?

Podstawą jest darmowy internet bezprzewodowy. Nie taki za którym trzeba ganiać po całym hotelu i nie taki za który trzeba płacić więcej niż za obiad, ale taki który pozwoli na spokojną pracę z pokoju hotelowego bez dodatkowych opłat.

Pracować trzeba mieć na czym, a że na laptopa nie zawsze znajdzie się miejsce w walizce, wielkim udogodnieniem byłaby hotelowa wypożyczalnia tego typu sprzętu. Laptopy, netbooki czy nawet tablety powinny być dostępne, jeżeli zajdzie potrzeba ich użycia.

W pełni wyposażone centrum biznesowe, otwarte przez całą dobę to podstawa. Zawsze potrzebne są skanery, drukarki, kopiarki a nawet niszczarki. Czy to środek nocy czy środek zimy dostęp do tych narzędzi powinien być nieograniczony.

Po ciężkim dniu wypełnionym po brzegi spotkaniami, konferencjami i innymi obowiązkami służbowymi bezcenna jest chwila relaksu. Wii i Play Station 3 powinny zdać egzamin na oderwanie się od rzeczywistości.

W cyfrowym świecie wirtualnej rzeczywistości powinna istnieć możliwość wymeldowania się z hotelu online bądź za pomocą telewizora w pokoju. Nie wszyscy mają czas na ustawianie się w kolejkach przy recepcji.

Zatrzymując się w obcym miejscu zawsze warto mieć przewodnika. Taką rolę może spełniać wirtualny concierge. Dostępny ze smartphonów przewodnik on-line pomoże wybrać restaurację i wskaże miejsca, które warto zwiedzić. 
 

Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok sprzętów, które stają się niezbędne do pracy i do zabawy jest coraz więcej. Ponieważ okazują się one niezastąpione, hotele powinny śledzić rynek nowych technologii i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom gości.

 

 

źródło: na podstawie www.businessinsider.com

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne