Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

The Westin Warsaw po raz kolejny pretenduje do miana najlepszego hotelu w Polsce


19.07.2010

World Travel Awards, największy i najbardziej prestiżowy konkurs w branży turystycznej na świecie już po raz siedemnasty wyłoni zwycięzców w kategoriach takich jak najlepsze miejsce podróży, hotel i linia lotnicza.

 

 


Hotel The Westin Warsaw, który trzykrotnie zdobył tytuł  Poland’s Leading Hotel już po raz piąty został nominowany do tytułu najlepszego hotelu w Polsce. W tegorocznym głosowaniu udział wzięło ponad 170 tyś. przedstawicieli organizacji i biur turystycznych. „Ta kolejna z rzędu nominacja w konkursie World Travel Awards to dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie lecz także powód do dumy z tego, że marka Westin wyznacza standardy w hotelarstwie” – powiedział Stephan Sieberg Dyrektor Generalny hotelu The Westin Warsaw.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wybrani zostaną na podstawie największej liczby głosów oddanych na stronie internetowej www.worldtravelawards.com.

Hotel The Westin Warsaw zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy. Nowoczesny dwudziestopiętrowy budynek wyróżnia się charakterystyczną architekturą, z najszybszą w mieście, podświetlaną, panoramiczną windą. Hotel posiada 361 pokoi, 11 sal konferencyjnych, restaurację, bar oraz fitness center.

 

The Westin Warsaw zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.

 


żródlo: www.westin.pl (PR)

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne