Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Travel 2.0 - tydzień z marketingiem w turystyce

szkolenia marketing

26.03.2012

Grupa eholiday.pl rusza z drugą edycją eventu szkoleniowego Travel 2.0. Przez tydzień praktycy będą szkolić przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej z komunikacji marketingowej, usability, mediów społecznościowych oraz optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych.

 


Nowa odsłona warsztatów Travel 2.0 to przede wszystkim dłuższe spotkania, nowi eksperci oraz bogatszy program. Uczestnicząc w warsztatach będzie można się dowiedzieć m.in., jak redagować i dystrybuować komunikat prasowy, jak projektować witrynę hotelu lub biura podróży, jak skutecznie wykorzystywać media społecznościowe do promocji swojego biznesu, a także - jak optymalizować stronę w wyszukiwarkach internetowych.

 

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną także szkolenie z SEO na dwóch poziomach zaawansowania. Nowością będą też warsztaty z użyteczności i funkcjonalności oraz Public Relations dla środowiska turystycznego.


- Projekt Travel 2.0 ewoluuje. Wiele zmian to efekt sugestii i podpowiedzi, jakie zgłaszali nam sami uczestnicy, a także prelegenci po jesiennej edycji spotkania. Widzimy, że jest spore zapotrzebowanie na dedykowane szkolenia marketingowe i mamy nadzieję, że Travel 2.0 wypełni tę lukę i wpisze się na stale w kalendarz ważnych spotkań marketingowych dla hotelarzy i touroperatorów – powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl, która jest organizatorem tego wydarzenia.  


Cykl spotkań marketingowych Travel 2.0 odbędzie się w dniach 16-20 kwietnia 2012 w  Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Jupiter w Warszawie.

 

 

 

źródło: http://travel20.pl.

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne