Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Trwa czwarta edycja Best Hotel Award

Best Hotel Award 2014

24.02.2014
Ruszył plebiscyt na najlepsze polskie hotele 2014 roku. Prezentujemy nominowanych w dwóch najważniejszych dla branży spotkań kategoriach - "Konferencje" i "Dla biznesu".
 
W kategorii "Konferencje" nominowanymi do Best Hotel Award 2014 obiektami są: Hotel Bukovina (Bukowina Tatrzańska), Hotel Marriott (Warszawa), DoubleTree by Hilton Łódź, Sheraton Warsaw, Haston City Hotel (Wrocław), Mercure Poznań Centrum, Narvil Conference & Spa (Serock) oraz Best Western Premier Kraków. W kategorii "Dla biznesu" o zwycięstwo powalczą: angelo Hotel Katowice, andel's Hotel Łódź, Scandic Wrocław, Hotel Rzeszów, Qubus Hotel Bielsko-Biała, Hotel Marriott (Warszawa), andel's Hotel Cracow (Kraków) i Sheraton Poznań Hotel.
 
Wybierz najlepsze hotele w Polsce
 
Na wyżej wymienione obiekty, a także te nominowane w pozostałych kategoriach można głosować do 30 listopada 2014 r. włącznie. Uprawnieni do głosowania w plebiscycie są klienci serwisów rezerwuje.pl i rezerwuje.com, którzy już dokonali rezerwacji (głosowanie za pomocą formularzy na stronie besthotelaward.pl), jak również osoby będące np. bezpośrednimi klientami hoteli – mogący oddać swój głos za pośrednictwem płatnych SMS. Tak jak w latach poprzednich jedna osoba będzie mogła oddać jeden głos w danej kategorii.
 
Podobnie jak w poprzedniej edycji w każdej z kategorii głosowanie odbywa się spośród 8 obiektów. Nagrody dla hoteli zostaną w tym roku przyznane w 44 kategoriach, regionalnych (np. dla hoteli z poszczególnych głównych miast) oraz ogólnopolskich (np. za najlepsze spa, gastronomię, czy obsługę). Po raz kolejny nagrodzona zostanie także najlepsza sieć hotelowa w Polsce.
 
Nagrody dla głosujących
 
Jak informują organizatorzy plebiscytu, każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, oprócz szansy na wygranie atrakcyjnych nagród rzeczowych i pobytów weekendowych w hotelach, otrzyma bon rabatowy rezerwuje.pl o wartości 20 zł do wykorzystania przy rezerwacji hoteli w Polsce lub na świecie na stronach Organizatora Konkursu. Ogłoszenie wyników głosowania i przyznanie nagród nastąpi 5 grudnia 2014 roku.
Głosowanie odbywa się na stronie www.besthotelaward.pl. 
Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne