Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Trzygwiazdkowiec stanie w Białce Tatrzańskiej


20.08.2010

Pensjonat Zawrat o standardzie trzech gwiazdek powstaje w Białce Tatrzańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego na Kaniówce.

 

 


Hotel charakteryzować będą elementy architektury podhalańskiej,  natomiast wnętrza mają być utrzymane w stylu modernistycznym.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 50 pokoi, w tym jedno, dwu i trzyosobowe, a także pokoje typu Studio. Wszystkie stylowo i komfortowo urządzone. Na wyposażeniu pokoi będzie TV sat oraz Internet.

W Pensjonacie mieścić się będzie również profesjonalne centrum konferencyjno – szkoleniowe. Wielofunkcyjne sale mają zostać wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny.

W obiekcie nie zabraknie też restauracji i baru, a przy hotelu znajdować się będzie parking dla gości.

W planach na przyszłość Pensjonat Zawrat ma również otwarcie strefy Spa&Wellness.

Bezdyskusyjnym atutem obiektu jest jego lokalizacja. Położenie wśród gór i lasów sprzyja wypoczynkowi, pozwala oderwać się od zgiełku miasta, a spotkaniom biznesowym, odbywającym się w tymn miejscu,  nie towarzyszy atmosfera napięcia.

Inne hotele o standardzie trzech gwiazdek położone na terenie województwa małopolskiego, w pobliżu Białki Tatrzańskiej to m.in. Hotel Czarny Potok w Zakopanym, Hotel Activa w Muszynie, Chochołowy Dwór w Jerzmanowicach oraz Hotel Perła Południa w Rytrze.


źródło: na podstawie www.pensjonat-zawrat.pl 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne