Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Verde organizuje konferencje dla 700 osób

villa verde konferencje 700 osób

31.12.2010

W Zawierciu, w województwie śląskim, stworzono możliwość organizacji konferencji nawet dla 700 osób. Obiektem, w którym powstało tak potężne centrum kongresowe jest czterogwiazdkowy hotel – Villa Verde.

 

Ten największy i najnowocześniejszy hotel na Jurze, w grudniu bieżącego roku do użytku oddał Centrum Kongresowe z siedmioma salami. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt audiowizualny, a także bezprzewodowy Internet.

Największa sala daje możliwość organizacji konferencji nawet dla 700 osób. Pozostałe sale, w układzie teatralnym, mogą pomieścić od 260 do 15 osób. Istnieje możliwość łączenia i adaptacji sal według indywidualnych potrzeb.

Villa Verde
do dyspozycji gości oddaje 169 gustownie wyposażonych pokoi, w tym Apartamenty de Lux, oraz typu Executive Suits a także pokoje jedno- i dwu-osobowe.

W hotelu znajduje się również Centrum Zdrowia i Urody, w tym SPA, basen, łaźnie i sauny; bogate zaplecze gastronomiczne: restauracja, kawiarnia, Pub i chata grillowa oraz miejsca, przeznaczone do aktywnego wypoczynku jak korty tenisowe.

 


źródło: na podstawie www.villaverde.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne