Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

W sierpniu otwarcie II części Hotelu Gdańsk


01.06.2010

Butikowy, czterogwiazdkowy Hotel Gdańsk, znajdujący się w zabytkowym spichlerzu nad gdańską mariną jachtową powstał w 2008 roku. Obecnie trwają prace wykończeniowe nad drugą częścią hotelu - Yachting, o zdecydowanie nowoczesnym charakterze, ale równie luksusowym standardzie.  Część Yachting otwarta zostanie w sierpniu 2010 roku.


Bliskość mariny jachtowej stała się inspiracją do zaprojektowania wnętrz w stylu marynistycznym, dlatego w Hotelu Gdańsk Yachting udostępnionych zostanie 36 pokoi o wystroju nawiązującym do tradycji żeglarskich.


Centrum konferencyjne w Hotel Gdańsk Yachting to 4 nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Dzięki systemowi łączenia sal, możliwe będzie zorganizowanie konferencji nawet dla 120 osób, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim uczestnikom bazy noclegowej w hotelu.


Znajdująca się w hotelu Restauracja Brovarnia Gdańsk – z własnym  minibrowarem, zdobyła właśnie tytuł Top Produktu 2010 na Pomorzu, w plebiscycie odbywającym się już od kilku lat na łamach Polska The Times Dziennik Bałtycki. Zarówno internauci, jak i Kapituła Konkursu, uznali minibrowar w Brovarni Gdańsk za bezsprzecznego zwycięzcę.

 

Całą najwyższą kondygnację hotelu zajmuje Med-Spa. Największym atutem Med-Spa będą ekskluzywnie wyposażone gabinety medycyny estetycznej, oferujące zabiegi na najwyższym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszej aparatury pozwalającej dłużej zachować młodość.  W części gabinetowej Med-Spa znajdą się także gabinety kosmetyczne, w tym gabinet dla dwojga, jak również salon fryzjerski oraz gabinet manicure i pedicure. W strefie relaksacyjnej goście będą mogli skorzystać z groty solno-lodowej oraz sauny fińskiej i parowej. Oprócz nowoczesnej oferty upiększająco-odmładzającej, opartej na bazie technologii i aparatury najnowszej generacji,  hotel oferuje unikalne zabiegi na bazie piwa, warzonego w swoim własnym minibrowarze.

 

 

źródło: http://www.hotelgdansk.com.pl/

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne