Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warszawa zbliża w Noc Warsa i Sawy


21.06.2010

23 czerwca 2010 w warszawskim Parku Szczęśliwickim w godz. 18.00-ok.24.00 odbędzie się po raz drugi otwarta impreza plenerowa dla 3 pokoleń dorosłych warszawiaków pt. „Kwiat Paproci – Noc Warsa i Sawy”.

 

 

 

Wyjątkowe warszawskie zespoły muzyczne, tańce na dechach, całuśne jabłuszka, poszukiwanie drugiej połówki serca, pierwsza pomoc, Jarmark Literatury Użytecznej, warszawska Ściana Poezji, finał gry miejskiej, konkursów filmowego i na wyznanie miłosne, nordic walking, badminton, bikesteppery, gra w bule, stoiska z atrakcjami, wyjątkowe jedzenie i słodycze i wiele innych atrakcji czeka na singli, pary i grupy znajomych pod hasłem WARSZAWA ZBLIŻA (a szczególnie tego wieczoru!)...

Kolacja w parku w najkrótszą noc w roku. Bo Warszawa zbliża.

Dobra zabawa poprzez nawiązanie – w sposób lekki i przystępny – do symboliki słowiańskiego święta za pomocą dostępnych nowoczesnych środków, które połączą trzy pokolenia dorosłych warszawiaków. Tego wieczora warto zaplanować kolację w parku pod gołym niebem, atrakcją będą warszawskie flaczki, jagniak z rusztu oraz – na deser – kultowa warszawska wuzetka i najnowsze warszawskie ciastko: zygmuntówka.

Stare i nowe – tradycja, kultura, sztuka. Bo Warszawa zbliża.
Celem imprezy jest subtelna synergia, przenikanie, łączenie: słowiańszczyzny i współczesności, tradycyjnych i nowoczesnych sztuk wizualnych, kultury i biznesu. Założeniem jest skupienie warszawiaków na nietuzinkowych, mniej znanych propozycjach programowych, w tym z zakresu kultury, sztuk pięknych oraz miejskiej rekreacji ruchowej. Połączenie ze współczesnością tego, co najlepsze w tradycji i warte pielęgnowania, a powoli zapominane: plecenie wianków, wróżby, śpiewanie przy ognisku… Szczególne miejsce zajmuje na imprezie sztuka, i to w jej rozmaitych aspektach: przygotowano Jarmark Literatury Użytecznej, czyli stanowisko z poezją i prozą bez ani jednej książki, Ścianę Poezji dla piszących do szuflady, pokazy charakteryzatorskie oraz finały konkursów, które towarzyszą przygotowaniom do imprezy od kilku tygodni: filmowego WAWA O STU LICACH oraz na wyznanie miłosne, który jest kontynuacją konkursu ubiegłorocznego. Impreza przypomni Warszawie starą tradycję „tańców na dechach”, które z pewnością pamiętają najstarsi mieszkańcy stolicy - bezpłatne lekcje i pokazy tanga argentyńskiego, salsy, capoeiry i in.

Miłość przede wszystkim. Bo Warszawa zbliża.

Specjalną atrakcją będą połówki serc i całuśne jabłuszka – dla zakochanych przyszłych i obecnych, jako kontynuacja ubiegłorocznej zabawy bijącej rekordy popularności. Bardziej nieśmiali uczestnicy mogli przez trzy tygodnie poprzedzające imprezę publikować anonimowo wyznania miłosne na stronach imprezy, biorąc tym samym udział w konkursie na wyznanie miłosne. Wręczenie atrakcyjnych nagród dla par nastąpi późną nocą podczas imprezy.
Organizatorzy pomyśleli także o singlach. Symboliczna połówka kwiatu paproci – wisior specjalnie zaprojektowany tylko na tę jedną noc jeszcze w ubiegłym roku (z okazji I edycji tej imprezy), będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich poszukujących swojej drugiej połówki. Single z połówkami wisiorka na szyjach będą mogli szukać dopasowanej do swojego wisiorka jego drugiej idealnie pasującej części na… szyjach innych przybyłych uczestników imprezy. Osoby które przyjdą z ubiegłorocznym wisiorkiem i swoją prawdziwą drugą połową spotkaną w minionym roku, mają szansę otrzymać brakującą połówkę wisiorka z ubiegłorocznych modeli.

Miejska rekreacja i sport. Bo Warszawa zbliża.
Mieszkańcy Warszawy i okolic, którzy przyjdą na KWIAT PAPROCI - NOC WARSA I SAWY znajdą również osobne sekcje rekreacyjne. Szczególnym wydarzeniem będzie II Zlot Entuzjastów NORDIC WALKING. Będzie można skorzystać z bezpłatnej lekcji „ABC” i wziąć udział we wspólnym przemarszu z kijami przez park. Wielka atrakcją staną się prawdopodobnie bikesteppery (zwane także citystepperami) – rodzaje roweru bez siodełka z wmontowanym znanym z fitness stepperem zamiast tradycyjnych pedałów – rozwiązanie komunikacyjne dla dbających o linię ekologów i fanów świetnej zabawy. Listę atrakcji sportowych i rekreacyjnych dopełniają bule (in. petanque) - coraz popularniejsza w Warszawie starożytna „gra w kulki”, widowiskowe pokazy badmintona i blackmintona oraz zawody z… siekierką, młotkiem i lotkami.

 

 

źródlo: www.latawiec.eu (PR)

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne