Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsztaty branży eventowej w golfowej atmosferze


04.06.2010

Stowarzyszenie Branży Eventowej po raz trzeci zorganizowało w Poznaniu warsztatowe spotkanie dla event managerów „Kierunek –Event”. Tym razem miejscem spotkania była Golfosfera, jedyne miejsce w Poznaniu, w którym można pograć na symulatorze gry w golfa.


W pierwszej części spotkania z prezentacją wystąpił Krzysztof Gunia z firmy DisiSound ,który mówił o co jest istotne przy zamawianiu nagłośnienia czy oświetlania na event oraz na co należy zwracać szczególną uwagę. Podkreślił ważną rolę komunikacji i precyzyjnego określenia potrzeb na linii zamawiający, a firma nagłośnieniowo –oświetleniowa. Zwrócił uwagę na aspekt bezpieczeństwa podczas imprez, dokładne planowanie logistyki przed, w czasie i po zakończeniu eventu. .

W drugiej części wystąpiła Sabrina Żymierska z Międzynarodowych Targów Poznańskich , która opowiedziała zebranym o możliwościach organizacji na terenie targów nie tylko imprez wystawienniczych, ale również różnego rodzaju eventów firmowych. Mówiła też m.in. o rozbudowie terenów wystawienniczych –powstaniu nowej hali o powierzchni 3,6 tys. m2. Po połączeniu z istniejącymi już halami powstanie w przyszłości kompleks o łącznej  powierzchni 24,5 tys. m2.

Na koniec odbyła się loteria wizytówkowa, w której do wygrania były bezpłatne zaproszenia na targi Fit Expo, ufundowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Najwięcej emocji przysporzyła jednak uczestnikom możliwość gry w golfa na jednym z sześciu w Polsce i jedynym w Poznaniu symulatorze gry w golfa. Event Managerowie mogli poćwiczyć celność i siłę strzałów na jednym z 14 największych pól golfowych z całego świata.

Spotkanie odbyło się 5 maja 2010 r w Golfosferze w Poznaniu. 
 

źródło: www.sbe.org.pl (PR)

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne