Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 10.05 Open Day Smolna38

Klub Smolna38 Warszawa konferencje

31.03.2017

Już niebawem klub Smolna38 w Warszawie będzie areną spotkania branży eventowej Open Day. Organizatorzy zapraszają do udziału agencje eventowe, marketingowe i PR, a także klientów indywidualnych, prasę oraz podwykonawców na rynku wydarzeń.

 

 

Działający na stołecznym rynku od ubiegłego roku klub Smolna38 zaprasza do uczestniczenia w spotkaniu Open Day. Wydarzenie odbędzie się w formule targów eventowych, w ramach cyklu imprez pt. Dni Smolnej, związanych z oddaniem do użytku nowego etapu inwestycji – sceny Patio. W centrum stolicy przedstawiciele branży spotkań będą mieli okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

 

Dodatkową atrakcją będą zaplanowane na klubowej scenie głównej dwa panele dyskusyjne oraz wywiady z ekspertami z branży MICE. Organizatorzy zapraszają wszystkich gości do aktywnego uczestniczenia w każdej z części targów.

 

 

Open Day ma być również okazją do bezpośredniego zapoznania się z ofertą eventową Klubu Smolna38. Każdy z uczestników będzie mógł zobaczyć, jak miejsce to wygląda z muzyką na żywo, włączonym oświetleniem i salą pełną ludzi, poznać ofertę cateringową, czy spróbować któregoś z serwowanych w miejscowym Coctail Barze drinków. Podczas targów swoje umiejętności zaprezentuje też klubowa ekipa zdjęciowa.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 10 maja 2017 r. przy ulicy Smolnej 38 w Warszawie, w godzinach od 11:00 do 17:00.

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne