Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 22.09 Konferencja Branding w przemyśle spotkań

Konferencja Branding w przemyśle spotkań

31.08.2016

W łódzkim centrum konferencyjno-eventowym EC1 22 września odbędzie się konferencja „Branding w przemyśle spotkań”. Do uczestnictwa zapraszają: Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu.

 

 

Celem konferencji, powiązanej z Galą Ambasadorów Kongresów Polskich i objętej honorowym patronatem Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, będzie wymiana doświadczeń w dziedzinie rozwoju oferty turystycznej miast i regionów oraz usług kongresowo-turystycznych, zgodnie z koncepcją produktu markowego. Gośćmi wydarzenia będą eksperci z dziedziny budowania marki, przedstawiciele firm turystycznych oraz samorządowcy, ze szczególnym uwzględnieniem osób odpowiedzialnych za budowanie wizerunku podległych im obszarów. Zaproszenie organizatorów skierowane jest również do Ambasadorów Kongresów z Polski oraz zagranicy.

 

 

Jak informuje Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, data spotkania nawiązuje do 20. rocznicy początków wdrażania w krajowej turystyce koncepcji produktów markowych w oparciu o przyjętą w roku 1996 „Strategię Rozwoju Krajowego Produktu Turystycznego”. Program ten był echem wypracowanego w Unii Europejskiej programu Phare TOURIN. Jak przypominają organizatorzy konferencji, dokument ten wskazywał właśnie turystykę biznesową, obok tej miejsko-kulturowej, wiejskiej, aktywnej i tranzytowej, jako gałąź dającą mikro-, makroregionom oraz całemu krajowi największą szansę na sukces ekonomiczny.

 

 

Obecnie, po 20 latach wdrażania programu i rozwoju marek turystycznych, przyszedł czas na zebranie i podsumowanie w formie praktyczno-naukowej doświadczeń zdobytych przez specjalistów z branży. Organizatorzy podzielili wystąpienia na 3 bloki, tożsame z trzema punktami widzenia: instytucji naukowych, samorządów terytorialnych oraz przedsiębiorców. Wśród prelegentów znajdą się, między innymi, dr Katarzyna Liczmańska, reprezentująca Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, dr hab. Adam Grzegorczyk, prof. nadzw. AFiB Vistula oraz WSPMiSB w Warszawie, a także prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk z Politechniki Śląskiej, Przewodniczący Kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich. Treść wystąpień oraz wnioski zostaną opublikowane w tomie pokonferencyjnym, wydanym przez Radę Naukową przedsięwzięcia.

 

 

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie organizatora, pod adresem: www.brand2016.syskonf.pl. Udział w spotkaniu, które odbędzie się w centrum konferencyjno-eventowym EC1 Łódź-Miasto Kultury jest bezpłatny.

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne