Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 7.11 Event Biznes – Konferencja Skutecznego Eventu

Konferencja SBE Event Biznes Warszawa 2017

01.09.2017

Event marketing i event management bez tajemnic. Już 7 listopada br. w Digital Knowledge Village w Warszawie odbędzie się konferencja Event Biznes. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Branży Eventowej, a patronem medialnym serwis Konferencje.pl.

 

 

Event Biznes to pierwsze branżowe wydarzenie poświęcone w pełni eventowi jako najskuteczniejszemu z narzędzi w strategii marketingowej przedsiębiorstw. Konferencja, której premierowa edycja miała miejsce w 2014 roku, powstała z myślą o managerach i dyrektorach działów Marketingu, HR i Zakupów z firm i korporacji. Skierowana jest również do praktyków działających w branży spotkań i zajmujących się na co dzień organizacją eventów.

 

 

Konferencja Event Biznes 2017, której inicjatorem i organizatorem jest SBE, ma na celu przedstawienie eventu jako narzędzia skutecznie wspierającego strategie biznesowe, o nie mniejszym znaczeniu niż reklama lub PR, dużo bardziej eksploatowane na polskim rynku. Wydarzenie ma posłużyć także stworzeniu wspólnej platformy porozumienia i komunikacji między profesjonalistami działającymi w tej nowej i efektywnej gałęzi promocji.

 

 

Rejestracja możliwa jest przez stronę internetową organizatora: http://eventbiznes2017.syskonf.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Sale konferencyjne w biurowcach Hotele konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje
Hostessy i recepcjonistki Przerwy kawowe Obsługa VIP-ów Konferencje i kongresy Catering
Hostessy i recepcjonistki Przerwy kawowe Obsługa VIP-ów Konferencje i kongresy Catering