Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 7-9.02.2018 Targi RemaDays Warsaw

RemaDays Warsaw 2018 konferencja

26.06.2017

Już po raz czternasty organizatorzy targów branży reklamowej i poligraficznej RemaDays Warsaw zapraszają wystawców oraz gości do uczestniczenia w jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie.

 

 

Na początku przyszłego roku przestrzenie centrum Ptak Warsaw Expo w podstołecznym Nadarzynie będą areną kolejnej edycji corocznych targów branży reklamowej. Targi RemaDays Warsaw to czwarte pod względem wielkości wydarzenie tego typu na świecie. Ubiegłoroczne spotkanie zgromadziło ponad 760 wystawców z kraju i zagranicy oraz blisko 21 tysięcy zwiedzających.

 

 

Celem organizatorów imprezy jest konsekwentne wzmacnianie znaczenia Targów dla całej branży, stąd decyzja o wprowadzeniu w 2018 roku kilku nowych sektorów. Wystawcy zaprezentują się teraz m.in. w kategoriach takich jak: Gifts World, POS & Display, Technology Park, Printing House, Packaging Materials, PhotoCreation, Lighting Systems, IT & e-Solutions, a także szczególnie interesującej przedstawicieli przemysłu spotkań – Event Show.

 

Organizatorzy spodziewają się obecności ponad 700 wystawców. Na chwilę obecną ponad 90 proc. powierzchni wystawienniczej jest już sprzedana, bądź wynajęta. Wszelkie informacje, istotne i pomocne dla wystawców oraz gości wydarzenia, odnaleźć można na stronie internetowej Targów.

 

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku na terenie Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Początek o godz. 9:30. Szczegółowe informacje dla zwiedzających wraz z cenami wejściówek dostępne są na stronie organizatora Targów: www.remadays.com/pl/dla-zwiedzajacych/bilety/

Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne