Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zaproszenie na konferencję o rozwoju rynku szkoleń w Polsce

zaproszenie

14.03.2012

15 marca 2012 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa poświęcona raportowi HRP „EFS – End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce.”

 

 „Czy w 2012 roku nastąpi załamanie rynku szkoleń ze względu na brak środków unijnych i jakie ma to znaczenie dla polskich firm i organizacji?” – na to pytanie podczas spotkania odpowiedzą przedstawiciele firmy HRP, Krajowej Izby Gospodarczej i Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Badanie rynku szkoleniowego „EFS – End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce” powstało w kontekście kolejnej fali kryzysu gospodarczego oraz kończących się środków unijnych przeznaczonych na dofinasowanie szkoleń. Celem badania było dostarczenie wiedzy na temat tego, w jaki sposób będzie funkcjonowała branża szkoleniowa w Polsce, która od 2004 roku opierała swoje działania przede wszystkim na środkach pozyskiwanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przedmiotem badania zrealizowanego przez firmę HRP były opinie na temat kształtowania się cen, jakości, tematyki i form szkoleń, a także popytu na szkolenia komercyjne, po kilkuletnim okresie korzystania przez organizacje i instytucje ze szkoleń dofinansowywanych. W badaniu wzięło udział blisko 500 osób – przedstawicieli firm szkoleniowych z całej Polski, a także trenerów i specjalistów działów HR. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.hrp.com.pl.

Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione główne tezy i konkluzje wynikające z przeprowadzonych badań. Firma HRP przygotowała także scenariusz rozwoju rynku szkoleniowego w Polsce na najbliższe lata i opracowała typy strategii dostosowania się firm szkoleniowych do nowych warunków rynku. W spotkaniu wezmą udział: Małgorzata Czernecka (Dyrektor Zarządzający HRP, pomysłodawczyni i współautorka badania „EFS – End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce”), Andrzej Arendarski (Prezes Krajowej Izby Gospodarczej) oraz Ireneusz Górecki (Prezes Polskiej Izby Firm Szkoleniowych).

Konferencja rozpocznie się 15 marca 2012 r. o godzinie 11.00 w siedzibie KIG w Warszawie przy ul. Trębackiej 4 w sali 31.

 źródło: www.hrp.com.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne