Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ze świata Odpowiedzialny i dietetyczny Courtyard by Marriott


21.07.2010

Courtyard by Marriott, kierując się nie tylko zasadą odpowiedzialnego biznesu, ale przede wszystkim w trosce o zdrowie swoich gości postanowił wspomóc ich w odchudzaniu. Sieć hotelowa ulepsza swoje menu, oferując dodatkowe informacje, w tym ilość kalorii i procent tłuszczu w daniu.

 

 


Menu wspomagające odchudzanie dostępne będzie już wkrótce w hotelowych barach – The Bistro. Na chwilę obecną The Bistro znajduje się w ponad 150 hotelach sieci w Ameryce Północnej. Do końca roku planowane jest podwojenie tej liczby.

Według właścicieli sieci, ów ruch zapewnić ma hotelom opinię pionierów reformy ochrony zdrowia, która wymagać będzie od wszystkich sieci restauracji w Stanach Zjednoczonych publikowanie ilości kalorii przy każdym daniu w menu.

W karcie dań do wyboru będą dodatkowe, zdrowe opcje dotychczasowych dań, takie jak nisko tłuszczowe i nisko węglowodanowe mufinki i sałatki. Oczywiście wciąż dostępne będą dania zawierające tłuszcz jak żeberka BBQ i piwo.

Nowe menu w The Bistro jest kolejnym wyciągnięciem ręki w stronę gości, jaki Marriott International uczynił by mogli żyć zdrowiej. W 2007 roku Marriott ogłosił wyeliminowanie potraw smażonych w głębokim tłuszczu, a rok wcześniej wprowadził zakaz palenia we wszystkich hotelach.

Goście zatrzymujący się w hotelach marek Marriott Hotels & Resorts i JW Marriott Hotels mogą wziąć udział w programie odchudzającym, w którym wszystkie dania zawierają niską zawartość tłuszczów, cholesterolu i węglowodanów – co oznacza świadomą dietę. 

 


źródło: na podstawie www.gadling.com
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne