Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zmiany na kluczowych stanowiskach w Grupie Hotelowej Orbis

Tomasz Zubek, Michał Bienias i Wojciech Wiklański

14.11.2012

Tomasz Zubek, Michał Bienias i Wojciech Wiklański to trzej pracownicy Orbisu, którzy awansowali na wyższe stanowiska. Pełnią oni funkcję kolejno kierownika ds. kluczowych klientów, dyrektora ds. sprzedaży w hotelu Novotel Warszawa Centrum oraz kierownika zarządzania przychodami hoteli marek ibis, ibis Styles i ibis budget.

Tomasz Zubek w latach 2002–2007 pełnił obowiązki kierownika ds. kluczowych klientów w Grupie Hotelowej Orbis. W kolejnych latach pracował w strukturach hoteli Holiday Inn Warszawa Józefów i Radisson Blu Centrum w Warszawie. Po pięciu latach przerwy, w pierwszym kwartale 2012 roku, Zubek powrócił do Grupy Hotelowej Orbis awansując na stanowisko kierownika ds. sprzedaży franczyzy.

Michał Bienias rozpoczął pracę w Grupie Hotelowej Orbis w 2010 roku od stanowiska Regional Key Account Managera w Krakowie. Przez prawie dwa lata odpowiedzialny był za rozwój sprzedaży w segmencie korporacyjnym oraz Mice na terenie południowej Polski, by później objąć stanowisko National Key Account Managera w centralnym biurze sprzedaży w Warszawie. Łącząc nowe obowiązki z rozpoczętym w Accor Hungary Academy programem studiów Talent Development Program odpowiedzialny był za zarządzanie sprzedażą oraz współpracą z największymi przedstawicielami branż IT, Consulting oraz FMCG w Polsce. Po siedmiu miesiącach we wrześniu br. Michał Bienias objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Również we wrześniu 2012 r. do zespołu odpowiedzialnego za revenue management dołączył Wojciech Wiklański jako Kierownik Zarządzania Przychodami hoteli marek ibis, ibis Styles i ibis budget. W Grupie Hotelowej Orbis rozpoczął swoją karierę w roku 1990 od stanowiska recepcjonisty w hotelu Orbis Cracovia, gdzie do 2008 roku obejmował kolejne, coraz wyższe stanowiska. W 2011 roku ukończył program studiów Top Talent i  został Kierownikiem ds. Zarządzania Przychodami w hotelu Novotel Kraków Centrum.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje 10,5 tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli pięciogwiazdkowych po ekonomiczne jednogwiazdkowe.
Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego. Jest on obecny w 92 krajach, w których dysponuje 3,5 tys. hotelami z 440 tys. pokoi.

źródło: www.orbis.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne