Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zobacz najlepsze miasta na konferencje w Polsce

konferencje

07.04.2014
Firma Netmedia Business Travel sprawdziła, które miasta w Polsce cieszą się największym zainteresowaniem wśród firm organizujących wyjazdowe spotkania i konferencje.

Klienci korporacyjni to wymagająca grupa, która starannie wybiera miejsca na organizację spotkań firmowych, konferencji czy spotkań z partnerami biznesowymi. Z danych Netmedia Business Travel wynika, że przy podejmowaniu decyzji, niemal w równym stopniu ważna jest infrastruktura dostępna w hotelu, jak i jego lokalizacja. Stąd na liście miast najczęściej wybieranych przez firmy na organizację spotkań biznesowych znalazły się zarówno największe metropolie, jak również te słynące z pięknych widoków.
 
Konferencje w ciekawym otoczeniu
 
Najchętniej wybieranymi na eventy korporacyjne przez klientów Netmedia Business Travel miastami są:
- Serock,
- Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot).
 
Z badania wynika, że korporacje cenią miejsca dobrze skomunikowane, ale oferujące też dodatkowe atrakcje, jak chociażby ciekawe okolice, czy historyczne starówki. - Nasi klienci zwracają bardzo dużą uwagę na otoczenie hotelu. Ma to szczególne znaczenie przy organizacji wyjazdów motywacyjnych i kilkudniowych konferencji dla partnerów biznesowych. Na co dzień działający w dużych miastach, na tego typu eventy bardzo często wybierają miejsca spokojniejsze, wśród przyrody - komentuje Edyta Jabłońska, Dyrektor działu MICE w Netmedia Business Travel.
 
Ważnymi czynnikami wpływającymi na wybory korporacji są również:
- łatwość dojazdu,
- niewielka odległość od głównej siedziby firmy,
- dostępność hoteli z odpowiednią ilością miejsc noclegowych.
Przy wyborze obiektu klienci korporacyjni najczęściej pytają także o dodatkowe usługi, takie jak: możliwość spędzania wolnego czasu, basen czy odpowiednia liczba sal konferencyjnych.
 
Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne