W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

2PLUS1

Region: Mazowsze
ul. Brzozowa 31
05-530 Góra Kalwaria
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 126 62 63

e-mail:
Widok

2PLUS1 są niekwestionowaną polską legendą muzyki rozrywkowej. Znajdują się wśród wykonawców, którzy wywarli największy wpływ na historię polskiej muzyki popularnej. Grają koncerty dla publiczności od lat 3 do 103. Wielkie hity: „Wstawaj szkoda dnia”, „Windą do Nieba”, „Wielki mały człowiek”, „Iść w stronę słońca” czy „Chodź pomaluj mój świat” znają wszyscy. Stacje radiowe grają te nieśmiertelne przeboje, które zespół nagrywał przez 43 lata, na 12 płytach. 2PLUS1 wciąż zachwyca koncertami pełnymi energii i znakomitych evergreenów. Posiadają też własny, szeroki repertuar ery disco, w tym: materiał z wydanego w 1990 roku krążka „Easy Come, Easy Go!” z wielkim przebojem o tym samym tytule, który rozszedł się w nakładzie prawie 500 tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Dzięki temu repertuarowi zostali okrzyknięci polską ABBĄ.

2PLUS1 to doskonała propozycja na eventy i pikniki rodzinne, święta i jubileusze miast i gmin. Grali na całym świecie. Twoja publiczność też na nich czeka!