W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

360 SBC - Smart Business Consulting

Region: Mazowsze
ul. Domaniewska 47, I piętro
02-672 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 289 99 99

e-mail:
Widok

Możecie Państwo liczyć na profesjonalne podejście i fachowe porady w zakresie interesujących Państwa projektów szkoleniowych lub szkoleń otwartych Z przyjemnością nawiążemy z Państwem kontakt telefoniczny lub spotkamy się osobiście. Czekamy na pytania i propozycje tematów, w związku z którymi chcieliby się Państwo z nami skonsultować.

Gwarantujemy przygotowanie jak najkorzystniejszego dla Państwa projektu szkoleniowego lub pomoc w wyborze szkolenia otwartego. Państwa sukces jest również naszym sukcesem!

Prowadząc szkolenia, realizujemy nowatorskie metody, oparte na wspólnym działaniu, edukacji interaktywnej a nawet zabawie. Zdajemy sobie sprawę jak istotne, a jednocześnie trudne, jest odniesienie SUKCESU na rynku. Umożliwia to jedynie ROZWÓJ ZAWODOWY, jak również ciągłe podnoszenie kwalifikacji LUDZI, budujących nasze organizacje. Jak dobry lekarz, oferujemy Państwu receptę na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej poprzez szkolenia sprzedażowe, motywacyjne, rozwojowe a także z zakresu m.in. prawa pracy oraz prawa gospodarczego.