W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

360 SBC - Smart Business Consulting

360 SBC - Smart Business Consulting

Domaniewska 47, I piętro, 02-672 Warszawa
www.360sbc.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • Opis
 • Aktualności

Opis

Możecie Państwo liczyć na profesjonalne podejście i fachowe porady w zakresie interesujących Państwa projektów szkoleniowych lub szkoleń otwartych Z przyjemnością nawiążemy z Państwem kontakt telefoniczny lub spotkamy się osobiście. Czekamy na pytania i propozycje tematów, w związku z którymi chcieliby się Państwo z nami skonsultować.

Gwarantujemy przygotowanie jak najkorzystniejszego dla Państwa projektu szkoleniowego lub pomoc w wyborze szkolenia otwartego. Państwa sukces jest również naszym sukcesem!

Prowadząc szkolenia, realizujemy nowatorskie metody, oparte na wspólnym działaniu, edukacji interaktywnej a nawet zabawie. Zdajemy sobie sprawę jak istotne, a jednocześnie trudne, jest odniesienie SUKCESU na rynku. Umożliwia to jedynie ROZWÓJ ZAWODOWY, jak również ciągłe podnoszenie kwalifikacji LUDZI, budujących nasze organizacje. Jak dobry lekarz, oferujemy Państwu receptę na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej poprzez szkolenia sprzedażowe, motywacyjne, rozwojowe a także z zakresu m.in. prawa pracy oraz prawa gospodarczego.

 

Aktualności

 • Seminarium "Pełna Moc Możliwości" Jacka Walkiewicza - 11 kwietnia 2014 r. w Warszawie

  Seminarium

  Seminarium "Pełna Moc Możliwości" - weź udział w całym, niezwykle inspirującym, seminarium szkoleniowym Jacka Walkiewicza, na II edycji gośćmi specjalnymi będą m.in. Marcin Prokop, Marek Skała, Kamil Cebulski, Vika. Seminarium odbędzie się 11 kwietnia 2014 r. w Warszawie.

  Miejsce seminariumCentrum Konferencyjne EXPO XXI,  Warszawa
  Podczas seminarium wystąpią goście Jacka Walkiewicza - Marcin Propop, Marek Skała, Kamil Cebulski, Ewa Foley oraz artyści - Wiktorija Vika Jermoliewa oraz Mateusz Damięcki. Serwis konferencje.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


  Wykład Jacka Walkiewicza podczas ubiegłorocznego TEDx Warsaw obejrzało już na YouTube niemal milion osób:


  PROGRAM SEMINARIUM:
  09.00-09.30 NETWORKING

  09.00-09.15 ROZPOCZĘCIE EVENTU, "VIKA GOES WILD" - "VIKA" WYSTĘP
  09.15-10.00 MATEUSZ DAMIĘCKI - "SYBERIA EXPEDITION - CZYLI SZKOŁA ŻYCIA"
  10.00-10.30 MICHAŁ MAJ - "Nowy, lepszy świat - jak wyszedłem ze strefy komfortu i odkryłem swoje lepsze życie?"
  10.30-11.00 KAMIL CEBULSKI - "DROGA OD POMYSŁU DO SUKCESU"

  11.00-11.30 PRZERWA KAWOWA, NETWORKING

  11.30-11.45 "VIKA GOES WILD" - "VIKA" WYSTĘP I WYWIAD Z PIANISTKĄ
  11.45-12.15 NIESPODZIANKA PRZEDSIĘBIORCA SUKCESU
  12.15-12.50 MARCIN PROKOP - "JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W MEDIACH?"
  12.50-13.30 MAREK SKAŁA - "Jak się zmieniać – skuteczny slalom pomiędzy wściekłością i nawykiem"

  13.30 -14.30 PRZERWA NA LUNCH, NETWORKING

  14.30-14.35 "VIKA GOES WILD" - "VIKA"
  14.35-16.00 JACEK WALKIEWICZ - "PEŁNA MOC MOŻLIWOŚCI"

  Pełna MOC sukcesu czyli po czym poznajemy że go osiągnęliśmy.

  Pełna MOC zmian czyli dlaczego warto wierzyć w siebie i wychodzić ze znanej "sfery komfortu". Po czym poznajemy że odnieśliśmy sukces.

  Pełna MOC emocji czyli dlaczego "bez emocjonalne" podejście do biznesu grozi nudą i szybko prowadzi do rutyny i wypalenia.

  Pełna MOC marzeń czyli dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej.

  16.00-16.30 PRZERWA KAWOWA, NETWORKING

  16.30-18.15 JACEK WALKIEWICZ - "PEŁNA MOC MOŻLIWOŚCI"

  Pełna MOC motywacji czyli "aby zapalać innych samemu trzeba płonąć". Co pomaga a co przeszkadza w codziennym "podrywaniu się do lotu".

  Pełna MOC odwagi czyli jak rozwijać w sobie gotowość do odważnego działania. Dlaczego jeśli brakuje nam odwagi to inne umiejętności zaczynają być bez znaczenia. Co to oznacza odwaga w biznesie i w życiu codziennym..

  Pełna MOC celów czyli dlaczego trzeba wiedzieć dokąd się zmierza. Jak cele i uważność zwiększają skuteczność zawodową i osobistą.

  Pełna MOC odpowiedzialności czyli jak wyjść z roli "ofiary", której życie się przydarza i podążać drogą skutecznych "zdobywców", którzy je kreują.

  Pełna MOC optymizmu czyli dlaczego dostrzegając szansę i nowe możliwości możemy być bardziej skuteczni i bardziej konkurencyjni.

  Pełna MOC cierpliwości czyli dlaczego upór, konsekwencja i regularność pomagają osiągać cele. Cierpliwość jako niezbędny warunek zaangażowania w pracy i w życiu osobistym.
  18.15-18.30 "VIKA GOES WILD" - "VIKA", ZAKOŃCZENIE
   

  Więcej informacji i rezerwacja biletów na stronie www.pelnamocmozliwosci.pl.