Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

Działkowa 11, 41-500 Chorzów
www.menagerart.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Muzyka biesiadna

 • Biesiada Lwowska - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J Biesiada Lwowska

  w biesiadzie uczestniczy 9 artystów, "Żywa Kapela" oraz zespół "Ta Joj" składający się z wokalistów oraz tzw. zapiewajło". Prowadzona Jest w gwarze lwowskiej. Program przeplatany jest kawałami i humorem kresów, jak również konkursami.

 • Biesiada z zespołem B.A.R - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J Biesiada z zespołem B.A.R

  Zespół powstał w 1996 roku, wszyscy członkowie są rodowitymi ślązakami. W swoich piosenkach nawiązują do śląskiej kultury i regionalnej tradycji a koncerty przeplatają rodzimym humorem. Piosenki zespołu można usłyszeć w lokalnych rozgłośniach radiowych. Cieszą się one dużą popularnością wśród słuchaczy i osiągają wysokie miejsca na regionalnych listach przebojów. Naszym największym osiągnięciem zespołu jest zdobycie pierwszego miejsca na drugim festiwalu szlagierów Zabrze 2001.

 • Duet Caro - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J Duet Caro

  Duet Caro - istnieje na rynku 10 lat, koncertował w kraju i za granicą, śpiewając aktualne przeboje polskie i zagraniczne oraz prezentując autorskie utwory. Wykonywał muzykę różnorodną: meksykańską, cygańską, grecką, kabaretową oraz muzykę country, występując w charakterystycznych dla danego bloku efektowh strojach i układach choreograficznych. Duetowi podczas występów towarzyszą dwie śliczne dziewczyny, które uświetniają program efektowną choreografią w atrakcyjnych strojach. Prezentowany program jest oparty na utworach z autorskiej płyty oraz na znanych, lubianych piosenkach biesiadnych. Program jest przeplatany śląskim humorem, konkursami oraz wspólnym biesiadowaniem.

 • Whisky River - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J Whisky River

  Czterogodzinny program, w którym uczestnicy bawią się przy dźwiękach muzyki country. Atrakcją programu jest występ 6 - osobowej grupy tanecznej, która w takt muzyki tańczy, porywa gości do wspólnej zabawy oraz uczy biesiadników tańców Dzikiego Zachodu. Repertuar: Klasyczne tańce western (kwadrat, kontra, koło), Tańce liniowe, Nowoczesne pokazy tańców country, Nauka tańca, itp ...