W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

Działkowa 11, 41-500 Chorzów
www.menagerart.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Zespoły muzyczne i soliści

Atrakcje

Zespoły muzyczne i soliści

 • Biesiada Lwowska - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

  Biesiada Lwowska

  w biesiadzie uczestniczy 9 artystów, "Żywa Kapela" oraz zespół "Ta Joj" składający się z wokalistów oraz tzw. zapiewajło". Prowadzona Jest w gwarze lwowskiej. Program przeplatany jest kawałami i humorem kresów, jak również konkursami.

 • Biesiada z zespołem B.A.R - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

  Biesiada z zespołem B.A.R

  Zespół powstał w 1996 roku, wszyscy członkowie są rodowitymi ślązakami. W swoich piosenkach nawiązują do śląskiej kultury i regionalnej tradycji a koncerty przeplatają rodzimym humorem. Piosenki zespołu można usłyszeć w lokalnych rozgłośniach radiowych. Cieszą się one dużą popularnością wśród słuchaczy i osiągają wysokie miejsca na regionalnych listach przebojów. Naszym największym osiągnięciem zespołu jest zdobycie pierwszego miejsca na drugim festiwalu szlagierów Zabrze 2001.

 • Duet Caro - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

  Duet Caro

  Duet Caro - istnieje na rynku 10 lat, koncertował w kraju i za granicą, śpiewając aktualne przeboje polskie i zagraniczne oraz prezentując autorskie utwory. Wykonywał muzykę różnorodną: meksykańską, cygańską, grecką, kabaretową oraz muzykę country, występując w charakterystycznych dla danego bloku efektowh strojach i układach choreograficznych. Duetowi podczas występów towarzyszą dwie śliczne dziewczyny, które uświetniają program efektowną choreografią w atrakcyjnych strojach. Prezentowany program jest oparty na utworach z autorskiej płyty oraz na znanych, lubianych piosenkach biesiadnych. Program jest przeplatany śląskim humorem, konkursami oraz wspólnym biesiadowaniem.

 • Whisky River - Agencja Artystyczna MENAGER K. Drozdz T. Banko Sp. J

  Whisky River

  Czterogodzinny program, w którym uczestnicy bawią się przy dźwiękach muzyki country. Atrakcją programu jest występ 6 - osobowej grupy tanecznej, która w takt muzyki tańczy, porywa gości do wspólnej zabawy oraz uczy biesiadników tańców Dzikiego Zachodu. Repertuar: Klasyczne tańce western (kwadrat, kontra, koło), Tańce liniowe, Nowoczesne pokazy tańców country, Nauka tańca, itp ...