W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Agencja Eventowa Ibento

Region: Mazowsze
ul. Świętokrzystka 35/37
00-049 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:53 111 14 44

e-mail:
    Widok

    Agencja Eventowa Ibento to kompleksowa realizacja wszelkich działań eventowych, od kreacji, realizacji po produkcję oraz niestandardowe rozwiązania na najwyższym poziomie. Organizując eventy nigdy nie popadamy w rutynę. Naszym klientom zawsze proponujemy nieszablonowe pomysły oraz ciekawe miejsca na ich realizację. Eventy są nierozłącznie kojarzone z marką. Zależy nam na tym by w pamięci zaproszonych gości, pozostały same dobre skojarzenia z imprezą, ponieważ to przełoży się na długotrwałą sympatię i zaufanie do marki.
    Stanowimy młody, kreatywny, dynamiczny i pełen pasji zespół. Kreatywność, elastyczność i zaangażowanie to cechy nieodzowne przy realizacji każdego z projektów i właśnie te trzy elementy stanowią podstawę naszych działań. Naszym priorytetem jest zadowolenie i sukces klienta, który tym samym jest naszym osobistym sukcesem. Zapraszamy do współpracy !