Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Agencja Medialna YOMA

Agencja Medialna YOMA

Agatowa 6/2, 58-150 Strzegom
yoma-art.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Akrobacje rowerowe - Agencja Medialna YOMA

  Artyści cyrkowi

  Cyrkowe umiejętności, profesjonalne rowery, tor przeszkód, system oświetlenia oraz podkład muzyczny pozwalają wykonać atrakcyjny pokaz, który zapada w pamięć widzów oraz inspiruje młode osoby do uprawiania sportów rowerowych. Nasze występy to efektowna prezentacja zawodników wykonujących ewolucje na rowerze. Od skoków na jednym kole i jazdy do tyłu, zaskoczymy publikę precyzyjnymi zeskokami z 2 metrów na puszkę po napoju. Obroty, piruety, skakanie rowerem na skakance, ekstremalnie dokładny taniec nad leżącym zawodnikiem to kilka ciekawszych elementów programu. Doskonała równowaga, skoczność i opanowanie pozwala nam wykonywać program figur które pozytywnie zaskoczą publiczność. Wyjątkowość grupy pokazują osiągnięcia sportowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodników poparte wykonaniem blisko 400 pokazów, na impreach takich jak Tour de Pologne i galę sportu.

  W przerwach między pokazami możemy przeprowadzić:
  - konkurs dla młodych widzów (rzut oponą do celu)
  - mini zawody w najwolniejszej jeździe rowerem
  - mini szkółkę (prezentujemy podstawowe techniki - przydatne w codziennej jeździe rowerem oraz zasady bezpieczeństwa, zachęcimy do jazdy w kasku i kamizelce odblaskowej)
  - odpowiemy na pytania publiczności.

  Dla osób, które wezmą aktywny udział w naszym pokazie przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy, nagrody. Nasze pokazy możemy wykonać w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz, oraz na każdym rodzaju podłoża (od trawy po beton). W przypadku występów na parkiecie lub innym podłożu, które jest narażone na uszkodzenie, zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie naszego toru.

 • Występy i pokazy

  Postać pomalowana w niesamowite wizaże wyobraźni. Jest nie odłącznym elementem reklamy na eventach, promocjach marki i produktu-gdzie żywy model ma wymalowane logo firmy lub jej hasło.
  Atrakcją jest również pokaz jak maluje się taką postać - gdy stylista upiększa na oczach widzów modela w motywy kwiatowe, zwierzęce i inne abstrakcyjne wzory.

 • Pirotechnika - Fajerwerki - Agencja Medialna YOMA

  Pozostałe

  Każdy przygotowany pokaz można porównać do spektaklu trzymającego widza w napięciu i wywołującego pozytywne emocje. Taki klimat tworzymy poprzez indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz konkretnej lokalizacji terenu, zgodnie z określonymi wymogami bezpieczeństwa. W pokazach wykorzystujemy bardzo bogatą gamę efektów pirotechnicznych m.in. efekty frontowe (komety, wyrzutnie, wulkany i fontanny), wysokie (bomby kulowe, cylindryczne i wielostopniowe) oraz komety specjalne (np.: ładunki wstrzeliwane do wody). Stosowany przez nas komputerowy system sterujący pokazem, daje gwarancję precyzji oraz bezpieczeństwa realizowanego widowiska, które możemy rozmieścić w kilku miejscach jednocześnie.

  Zajmujemy się również komponowaniem "Płonących Liter" – nie da się lepiej rozświetlić Loga Twojej Firmy!