W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Agencja MG Event Design

Agencja MG Event Design

Gałeczki 50/ 4, 41-500 Chorzów
www.konferansjerbooking.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Gwiazdy / Celebryci
 • Atrakcje

Atrakcje

Gwiazdy / Celebryci

 • Jacek Kawalec - Agencja MG Event Design

  Jacek Kawalec

  Wrodzony wdzięk i luz w obcowaniu z publicznością oraz szereg niekonwencjonalnych żartów w połączeniu ze znakomicie dobraną piosenką daje konferansjera, który nie ogranicza się do sztampowej konferansjerki. Prowadzi wysoce prestiżowe imprezy (wielokrotnie ,,Mis Polski", imprezy w Sali Kongresowej, w Katowickim Spodku) jak i mniejsze, kameralne spotkania.
  Popularność zdobył ,,Randką w Ciemno", wystąpił też w Tańcu z Gwiazdami".

  - Prezenter
  W latach 1992-98 prowadząc ,,Randka w Ciemno" był filarem jednego pierwszych tego rodzaju sukcesów komercyjnych w polskiej telewizji. Kilkakrotnie prowadził konkursy Miss Polski i Miss Polonia. Posiada duże doświadczenie estradowe i łatwość nawiązywania kontaktów z widownią, zdobyte przy prowadzeniu kilkuset różnego rodzaju imprez, od kameralnych spotkań w małych salach po imprezy w takich obiektach jak Sala Kongresowa, Katowicki Spodek, czy duże stadiony sportowe.
  2003- ,,Zwariowana Planeta" dla telewizji Polsat
  Jako konferansjer nie ogranicza się nigdy do sztampowej ,,konferansjerki". Prowadzenie imprezy zawsze urozmaica elementami kabaretowymi i wokalnymi.
  Wystąpił też w VI edycji ,, Tańca z Gwiazdami".
  - Aktor
  Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi ( 1984 )
  Występował na wielu scenach warszawskich  ( Teatr Dramatyczny, Komedia, Teatr Ochoty, Kameralny, Teatr na Woli, Syrena, Nowy, Bajka, Kapitol, Teatr Kamienica, Emiliana Kamińskiego )
  Od 1987 związany z Teatrem Polskim w Warszawie.