W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Agencja Prima

Wolność 5 lok. 2, 01-018 Warszawa
http://www.agencjaprima.pl/

Dane kontaktowe

Jarosław Gmitrzuk właściciel 60237...... Pokaż telefon
Kategorie: Gwiazdy / Celebryci , Imprezy tematyczne

Opis

Agencja Prima posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu w prowadzeniu różnego typu programów estradowych, bali, gali, spotkań integracyjnych, widowisk plenerowych i programów dla dzieci. Aktorzy, absolwenci warszawskiej Akademii Teatralnej zrealizowali już ponad 1000 różnorodnych imprez.  

Oferujemy oryginalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań scenariusz. Naszymi atutami są żywiołowość, kreatywność, rzetelność i wysoki poziom artystyczny.

Atrakcje

Gwiazdy / Celebryci

  • Sceniczne Metamorfozy Mrotek & Gmitrzuk - Agencja Prima

    Sceniczne Metamorfozy Mrotek & Gmitrzuk

    Zapraszamy państwa na szalone aktorsko-muzyczne show w wykonaniu aktorki i wokalistki Jolanty Mrotek oraz towarzyszącego jej w programie aktora i konferansjera Jarosława Gmitrzuka.

    Artyści podczas godzinnego programu wybiorą się wraz z publicznością w sentymentalną i niezapomnianą podróż przez dekady, osadzoną w różnych kulturach i stylach muzycznych. Zobaczymy parę aktorską wciekającą się w coraz to inne role, będą to swoiste metamorfozy, dzięki którym wprowadzimy widzów w nastrojową zabawę z minionych epok.
    Oprócz bogatego repertuaru piosenek i kreacji aktorskich stworzonych przez jedyną w swoim rodzaju niesamowicie utalentowaną aktorkę Jolantę Mrotek, będą państwo mieli okazję wziąć udział w niekonwencjonalnych interaktywnych animacjach i zabawach z publicznością prowadzonych przez brawurowego showmana Jarosława Gmitrzuka.