W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Anseba Music Agency

Anseba Music Agency

Tamka 34, 00-355 Warszawa
www.anseba.com

Dane kontaktowe

Anna Gonet-Drożdż general manager +4822...... Pokaż telefony
Kategorie: Imprezy świąteczne , Zespoły muzyczne i soliści , Gwiazdy / Celebryci , Imprezy tematyczne
 • https://www.youtube.com/user/ansebamusicagency
 • Opis
 • Atrakcje

Opis

Zapewniamy oprawę muzyczną imprez firmowych, gali, koncertów, konferencji i bankietów. Działając w branży eventowej od ponad piętnastu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w realizowaniu udanych wydarzeń poprzez zapewnianie wyjątkowych atrakcji artystycznych. Mocną stroną firmy są znakomicie przygotowane zespoły muzyczne, wyjątkowi wokaliści, instrumentaliści, dj-e .

Atrakcje

Imprezy świąteczne

 • DJ HERC - Anseba Music Agency

  DJ HERC

  Dj HERC www.8balldjs.pl Zainspirowany funkiem i disco house w 2000 roku rozpoczął swoją karierę za dekami. Ulubionymi rytmami do grania herca są: soulful, deep house i muzyka eventowa, ale nie stroni on również od klasycznego house i grania chilloutów Do jego ulubionych wykonawców należą: Matthew Herbert, Mark Farina, Jonny Fiasco, Derick Carter, Joey Negro, Dimitri From Paris, Miguel Migs...

Gwiazdy / Celebryci

 • DJ HERC&LENA SAX - Anseba Music Agency

  DJ HERC&LENA SAX

  DJ Herc proponuje oprawę muzyczną tworząc stylową i romantyczną atmosferę w eleganckich miejscach. Na część taneczną proponuje starannie dobrane hity lat 70, 80, 90. Dj Herc wielokrotnie udowodnił znakomite wyczucie muzyczne podczas licznych gal i spotakń biznesowych. Lena Sax to artystka regularnie występująca w programie Jaka to Melodia.
 • JUST LIKE JAZZ - Anseba Music Agency

  JUST LIKE JAZZ

  Zespół złożony z profesjonalnych muzyków sesyjnych współpracujących z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Gra nowoczesne aranżacje klasyków światowej historii muzyki jak The Beatles, Guns and Roses, Michael Jackson. Muzka opiera się o lekkie, pozytywne brzmienia w stylu bossa nova i lounge.
 • STUDIO 54 cover band - Anseba Music Agency

  STUDIO 54 cover band

  Ogromna dawka energii, świetna prezencja i wykonanie muzyczne na najwyższym poziomie to trzy podstawowe cechy cover band-u STUDIO 54!
 • THE DOTS cover band - Anseba Music Agency

  THE DOTS cover band

  www.anseba.com

Zespoły muzyczne i soliści

 • Something Blue - Anseba Music Agency

  Something Blue