W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Aram Multimedia

Wspólna 57, 05-075 Wesoła k/Warszawa
www.aram.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Wynajem , Scenografia i dekoracje
 • Usługi

Usługi

Wynajem

 • Ekran diodowy Fourlight SMD10 - Aram Multimedia

  Ekran diodowy Fourlight SMD10

  Najnowocześniejsze ekrany diodowe wysokiej rozdzielczości firmy Fourlight bazujące na technologii SMD RGB (3in1) o pikselu 10mm, które nadają się do zastosowania zarówno do wewnętrznych realizacji jak i imprez outdoorowych. Automatyczny systemem łączenia i dociskania modułów znacząco przyspiesza składanie i rozkładanie ekranu. Moduły wyposażone są także w gwintowane otwory pomocne w mocowaniu elementów dekoracji bezpośrednio do ekranu.
  Ponadto rozwiązanie to daje możliwość pełnej regulacji jasności bez utraty głębi kolorów! Fourlight SMD10 to obecnie najlepszy ekran indoorowo/outdoorowy dostępny na rynku.

 • Konstrukcja stoiska promocyjnego - Aram Multimedia

  Konstrukcja stoiska promocyjnego

  Konstrukcja stoiska promocyjnego lub targowego zbudowana jest z lekkich elementów konstrukcji TriSystem. Do konstrukcji mogą zostać zamontowane różnego typu urządzenia począwszy od oświetlenia, kurtyn diodowych, ekranów projekcyjnych, na tradycyjnych ściankach wystawienniczych i banerach kończąc. Dzięki modułowej budowie istnieje możliwość zbudowania stoiska o dowolnych gabarytach.