W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Art Zone Events

Kilińskiego 1/5, 80-452 Gdańsk
www.aze.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Agencje i organizatorzy , Obsługa techniczna
 • Opis
 • Usługi
 • Aktualności

Opis

Art Zone Events świadczy szerokie spektrum usług z zakresu udostępnienia i obsługi wielkoformatowego sprzętu audio wizualnego oraz kompleksowej produkcji i realizacji telewizyjnej przy wykorzystaniu wielu technik estradowych, takich jak: realizacja wizji, nagłośnienie, oświetlenie. Zapewniamy pełną obsługę techniczną koncertów, widowisk artystycznych, imprez kulturalnych, promocyjnych i sportowych.

Usługi

Agencje i organizatorzy

 • Kompleksowa obsługa Eventów - Art Zone Events

  Kompleksowa obsługa Eventów

Aktualności

 • Realizacja Gali Amberif 2011

  Realizacja Gali Amberif 2011 -

  Art Zone Events zajął się kompleksową produkcją eventu "Gala Amberif 2011".

   

  440 wystawców z 16 krajów, od Polski po Indie. Od małych firm rodzinnych, przez projektantów po duże firmy jubilerskie. Prawie 5 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej. Przez cztery dni trwania 18. Międzynarodowych Targach Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF targi odwiedziło ok. sześciu tysięcy właścicieli sklepów jubilerskich, hurtowni i galerii sztuki z czterdziestu państw świata.

  AMBERIF to impreza adresowana do wszystkich, dzięki którym kamienie i wyroby jubilerskie trafiają do klientów z całego świata: właścicieli galerii, sklepów jubilerskich i hurtowni. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, ale i rozeznania najnowszych, światowych trendów. Stałymi bywalcami targów są również ci, których aktywność związana jest z rynkiem jubilerskim: producenci i dystrybutorzy sprzętu dla branży jubilerskiej, specjaliści tematu, naukowcy, placówki muzealne, stowarzyszenia i fundacje.