W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Bartbo Bartosz Bogucki

Bartbo Bartosz Bogucki

Łajs 11B, 10-687 Łajs
bartbo.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Gry i zabawy
  • team building

Opis

Wprowadzamy do naszej oferty pomysły, które Wy nam podsuwacie. Jeżeli nie ma tu tego co Cię interesuje napisz do nas - odpowiemy na pewno i zobaczymy co da się zrobić. W końcu jesteśmy od tego, żeby spełniać Wasze zachcianki... Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą obecną ofertą.

Atrakcje

Gry i zabawy

  • Team Building - Bartbo Bartosz Bogucki

    Team Building

    Team building to jeden z najlepszych sposobów na spontaniczne i trwałe tworzenie zgranego zespołu. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy uczą się efektywnej współpracy, zdrowej rywalizacji, doskonalą swe zdolności komunikacyjne, a łączące ich więzi zaczyna cechować sympatia, życzliwość i zaufanie. To wszystko, bez dwóch zdań, w istotny sposób wpływa na ducha i kondycję zespołu. W dziedzinie team building proponujemy wyjątkowo bogaty repertuar. Co powiedzą Państwo na: przeciąganie liny i samochodu, udawanie gladiatorów, rycerzy, malarzy czy hydraulików, bieg w workach i na nartach, ujeżdżanie byka i skoki na dmuchanych rurach, igraszki z gąsienicą i ścianą Tekli, rozegranie meczu anielskiego lub miotło-hokeja, pokonanie ścieżki zdrowia, bieg więźniów, przygodę z budowaniem tratwy czy poszukiwaniem złota, szaleństwo w szczudłach klasycznych i tych bardziej kosmicznych, układanie puzzli, kostki nie-Rubika, grę w gigantycznego Chińczyka i wiele, wiele innych niebanalnych konkurencji? Co istotne, czas spędzony z nami to nie tylko realizacja misji team building. To przede wszystkim doskonała, zapadająca głęboko w pamięć zabawa, serdeczna atmosfera i niezwykłe chwile, które dostarczają uczestnikom wielu pozytywnych emocji i silnych wrażeń. Zapewniamy - budowanie zespołu z nami jest przyjemne, zabawne i niezwykle efektywne!