W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Convention Bureau Dolny Śląsk

Convention Bureau Dolny Śląsk

Świdnicka 44, 50-027 Wrocław

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • Aktualności

Aktualności

 • Wypromuje konferencje na Dolnym Śląsku

  Wypromuje konferencje na Dolnym Śląsku -

  Zarząd Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej podjął uchwałę dotycząca powołania Convention Bureau Dolny Śląsk. Zadaniem dolnośląskiego biura spotkań będzie wspieranie rozwoju turystyki biznesowej w regionie.
   

   

   

   

   

   


  Do głównych celów Convention Bureau Dolny Śląsk będzie należało zabieganie o organizację kongresów, konferencji i wyjazdów integracyjnych na Dolnym Śląsku, kontaktowanie organizatorów kongresów i konferencji i wyjazdów integracyjnych z gestorami bazy noclegowej oraz usługodawcami, prowadzenie ewidencji hoteli, sal konferencyjnych i usługodawców około konferencyjnych, negocjacja cen, nagłaśnianie wydarzeń poprzez kanały promocji Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, przygotowanie programów towarzyszących i udostępnianie materiałów promocyjnych. Ponadto organizatorzy konferencji i kongresów będą mogli skorzystać z pomocy pracowników DOT-u we wskazaniu lokalizacji wydarzeń i w doborze usługodawców.

  W bazie Dolnośląskiego Convention Bureau może się znaleźć 200 hoteli, co pozycjonuje je jako lidera jeśli chodzi o zasoby hotelowe w Polsce. "Mamy nadzieję, że poprzez działania Convention Bureau Dolny Śląsk region zyska na znaczeniu na biznesowej mapie Polski. Liczymy również na to, że dzięki współpracy z Convention Bureau Wrocław - Dolny Śląsk i Wrocław będą regularnie gościć konferencje i kongresy" - piszą w komunikacie przedstawiciele CBDŚ.

   

  źródło: Convention Bureau Dolny Śląsk