W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Convention Bureau Masuria

Convention Bureau Masuria

Warszawska 26, 11-700 Mrągowo
http://konferencjemazury.com/o-nas

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • Aktualności

Aktualności

 • Konferencje na Warmii i Mazurach rozpromuje Convention Bureau Masuria

  Konferencje na Warmii i Mazurach rozpromuje Convention Bureau Masuria -

  Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” powołała biuro Convention Bureau Masuria z myślą o rozwoju turystyki biznesowej na Warmii i Mazurach. Konferencja inaugurująca powstanie biura odbyła się 28 kwietnia br.

   

  Warmia i Mazury cechują się rozbudowaną bazą hotelarską, która jest wykorzystywana głównie podczas sezonu letniego przede wszystkim do celów rekreacyjnych. Jest ona jednak przygotowana także na eventy typu konferencje, a niestety region ten nie jest popularny wśród organizatorów spotkań. Z raportu Poland Convention Bureau POT wynika, że w tej części Polski w 2014 roku odbyły się zaledwie dwa wydarzenia tego typu.

  Convention Bureau Masuria powstało między innymi dzięki dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki z inicjatywy LOT. W pierwszej kolejności biuro zajmie się rozpoznaniem i prezentacją potencjału regionu pod kątem oczekiwań turysty biznesowego między innymi na www.KonferencjeMazury.com. Zostanie również wydany katalog obiektów turystyki biznesowej. Biuro ma być miejscem pierwszego kontaktu dla organizatorów spotkań. Dotąd każdy, kto chciał zorganizować event na Mazurach lub na Warmii musiał szukać każdego z obiektów pojedynczo, zatem biuro spełni funkcję pośrednika. Jego celem jest także promocja regionu jako destynacji idealnej do organizacji konferencji, szkoleń czy integracji.

   

  Obok statutowej działalności związanej z promocją Ziemi Mrągowskiej, chcemy integrować obiekty konferencyjne województwa, by promować region jako destynację atrakcyjną dla turystyki biznesowej. – informuje Ewelina Krzywosz. Współpracę z Convention Bureau Masuria zadeklarowało 36 podmiotów z Warmii i Mazur. Nadzór nad działalnością biura sprawuje prezes LOT „Ziemia Mrągowska” Robert Wróbel, a merytorycznie działalność CBM wspiera kierownik Poland Convention Bureau POT Krzysztof Celuch. W przyszłości CBM ma współpracować z PCB.