W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Cumulus PR Sp. z o.o.

Cumulus PR Sp. z o.o.

Lasockiego 24, 20-612 Lublin
cumuluspr.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Zespoły muzyczne i soliści

Atrakcje

Zespoły muzyczne i soliści

  • Shantymen - Cumulus PR Sp. z o.o.

    Shantymen

    Dawno, dawno temu, w roku 1979 Tomasz Misztal pojechał na wakacje do Rucianego, gdzie wstrzyknął sobie pierwszą pokaźną dawkę żeglowania na Orionie.
    W tym czasie Jan Matysik wysysał od swoich rodziców tajniki mazurskiego żeglowania. Po powrocie do domu Tomek zaraził paskudnym żeglarskim wirusem swoich kolegów z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Epidemia osiągnęła wśród śpiewająco-grającej młodzieży taki rozmiar, że trzeba było założyć kwarantannę w postaci drużyny żeglarskiej.
    W najcięższym stanie znaleźli się: Tomasz Misztal, Maciej Rysak i Artur Jackowski (późniejszy oboista Teatru Wielkiego w Warszawie), którzy założyli zespół. Jedynym lekarstwem było wygranie Festiwalu Harcerskich Zespołów Artystycznych. Po rekonwalescencji w ramach rejsu żeglarskiego z 11 Kraśnicką Żeglarską Drużyną Harcerską, lubelscy żeglujący muzycy zebrali się do kupy, a kupę tę nazwali 70 Lubelska Żeglarska Drużyna Harcerska.