Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Efekt WOW Marketing & Meeting Planners

Efekt WOW Marketing & Meeting Planners

Fabryczna 29, 65-463 Zielona Góra
www.efekt-wow.pl

Dane kontaktowe

Grażyna Feliga właściciel 0 606...... Pokaż telefony

Opis

Tego, co najważniejsze, okiem zobaczyć nie można ... Antoine de Saint-Exupéry „Mały Książę” Efekt WOW to coś czego nie można łatwo zmierzyć, opisać, ale można to poczuć.To szczególny stan umysłu, wyjątkowe połączenie tego co widzisz i spełnienia potrzeb. Chodzi o to, aby stworzyć magiczne uczucie o produkcie czy wydarzeniu w nadziei, że będzie to zauważone i docenione. O generowanie trwałych wartości w sercach i umysłach. To sztuka tworzenia pozytywnych doświadczeń. Tym się zajmujemy.

Usługi

  • Green Events - Efekt WOW Marketing & Meeting Planners

    Agencje i organizatorzy

    Firmom, które przywiązują szczególną wagę do ekologii, oferujemy nowatorskie rozwiązanie - możliwość zorganizowania eventu uwzględniającego elementy związane z ochroną środowiska naturalnego. Impreza z zielonym odcieniem to świetna okazja do tego, aby zrobić coś dobrego dla środowiska budując jednocześnie pozytywny wizerunek w oczach pracowników czy partnerów biznesowych. Green Event – to wydarzenie organizowane dla pracowników firmy, klientów, instytucji zgodnie z zasadami ochrony środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu (Corporate Social Responsibility - CSR), którego celem jest inspiracja i integracja zespołu, propagowanie proekologicznych zachowań oraz ekologiczny PR.