W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Eventmix

Jeziorzany 210, 32-060 Liszki
www.eventmix.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Sporty motorowe
 • Atrakcje

Atrakcje

Sporty motorowe

 • Co-drive - Eventmix

  Co-drive

  To impreza z dużą dawką adrenaliny. Głównym jej punktem jest jazda na prawym fotelu samochodów rajdowych, podczas gdy za kierownicą zasiada utytułowany kierowca rajdowy. Wszystkie jazdy i próby sportowe są przeprowadzane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Podczas jazd będziecie Państwo mieli okazję poznać różne techniki jazdy sportowej na asfalcie i szutrze. Uczestnicy będą mieli możliwość zajęcia miejsca pilota w wyczynowym samochodzie.

 • Odcinek Offroad - Eventmix

  Odcinek Offroad

  Dla tych, którzy nie mogą udać się w dalekie wojaże a marzą o chociażby chwilowej radości z jazdy samochodami biorącymi udział w rajdach Cross Country proponujemy w ramach toru terenowego jazdę wyczynowym Nissanem Patrolem GR Y61 3.0D Samochód ten został przygotowany do Rajdu Dakar, pod maską znajduje się jednostka wysokoprężna z turbo doładowaniem o pojemności 3-ech litrów i mocy 170 KM.