Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Freetime Poland Sp.z o.o.

Freetime Poland Sp.z o.o.

Żeligowskiego 8/10, 90-753 Łódź
free-time.pl

Dane kontaktowe

Jakub Lewandowski Project Manager +4850...... Pokaż telefony

Opis

Firma FREETIME POLAND Events & Catering zaprasza do KOMPLEKSOWEJ PROFESJONALNEJ obsługi wszelkiego typu IMPREZ. Nie zamykamy się w schematach, do każdego KLIENTA podchodzimy indywidualnie i szukamy oryginalnych rozwiązań. W SWOJEJ OFERCIE posiadamy także: ATESTOWANĄ SCENĘ MOBILNĄ, KRZESŁA KONFERENCYJNE I BANKIETOWE, STOŁY, OŚWIETLENIE, NAGŁOŚNIENIE i wszystkie inne ELEMENTY niezbędne do zorganizowani KAŻDEGO EVENTU. Bankiety, Pikniki, Imprezy Firmowe, Teambuildingowe, Otwarcia Firm to tylko niektóre z wyzwań jakie podejmujemy.

Usługi

  • Atestowana Scena Mobilna - Freetime Poland Sp.z o.o.

    Wynajem

    ATESTOWANA SCENA MOBILNA przedmiotem usługi jest wynajęcie sceny mobilnej na 1 dzień wraz z montażem i demontażem. Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia wraz z obsługą profesjonalnej atestowanej sceny mobilnej. Jej ogromnym atutem jest czas rozłożenia i złożenia, który wynosi jedyne 60 minut. OPCJA DODATKOWA - oświetlenie i nagłośnienie. Wymiary sceny mobilnej: długość 7,5 m szerokość 6 m wysokość całkowita 4,6 m wysokość podestu 1 m. Dach, bok oraz  front sceny wykonane z czarnej plandeki. Tył sceny wykonany z czarnej siatki Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy inne elementy niezbędne do Organizacji każdej Imprezy