Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Fun Faktoria Horacy Kondras

Fun Faktoria Horacy Kondras

D. Chłapowskiego 22/171, 63-100 Śrem
www.funfaktoria.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

 • Katapulty - Machiny Piekielne - Fun Faktoria Horacy Kondras

  Gry i zabawy

  Niegdyś te przerażające machiny siały zniszczenie, krusząc mury oblężonych zamków. Dziś spotkanie z nimi to świetna zabawa! Widowiskowe i spektakularne sprawdzą się jako atrakcja na imprezie plenerowej lub jako samodzielna kanwa scenariusza gry fabularnej! Wyobraźmy sobie Katapulty w działaniu... Skrzypią napinane liny, terkoce mechanizm zapadkowy, trzeszczą dębowe belki… Na komendę „OGNIA!” potężne ramę wyrzuca w dal drewnianą kulę, która trafia prosto w warowny mur zbudowany z… kartonów! Zapraszamy do wypróbowania naszych ogromnych machin oblężniczych, skonstruowanych współcześnie według średniowiecznych planów. Dotychczas widzieliście je Państwo tylko w filmach i grach komputerowych. Przekonajcie się sami, że strzelanie z PRWAWDZIWEJ katapulty to wielka frajda, bez względu na to, czy pocisk trafił w cel czy chybił o kilka metrów! Przeszkolona obsługa katapulty czuwa nad tym, by zabawa była całkowicie bezpieczna. Nasze machiny są unikatem w skali kraju. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zapraszamy do przetestowania Machin Piekielnych na imprezie firmowej!

 • Nawiedzona karczma - Fun Faktoria Horacy Kondras

  Imprezy tematyczne

  Gdzieś przy zapomnianym gościńcu stoi stara karczma, do której po zmierzchu nikt się nie zachodzi. Odwiedźcie z nami to mroczne miejsce. Spotkajcie Mnicha, Trolla i Szaloną Karczmarkę – od ich poczucia humoru można… dosłownie paść trupem! :-) Gości przybywających do restauracji wita mroczna muzyka oraz tajemnicza czarna kotara, zakrywająca scenografię. W pewnym momencie Wśród gości zjawia się zakapturzony Mnich z pochodnią, który niegdyś bywał częstym gościem tego przybytku.  Opowiada im mroczną, „prawdziwą” historię restauracji/pałacu, w którym toczy się impreza… Program składać się będzie z pięciu fabularyzowanych scenek-konkursów, w których rolę wodzirejów przejmą różne szalone postacie.