W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Guest-One Sp. z o.o.

Region: Ziemia Łódzka
ul. Ciołkowskiego 7 lok. 73
93-510 Łódź
woj. łódzkie
Kontakt:
telefon:42 203 13 07
fax: 42 203 13 70

e-mail:
Widok

GUEST-ONE to system opierający się na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, zapewniający płynną obsługę uczestników na każdym etapie procesu organizacji danego wydarzenia – począwszy od zapraszania, poprzez rejestrację on-line na elektronicznej ewidencji w dniu imprezy kończąc.


Naszą ideą jest umożliwienie Organizatorowi zarządzanie wszelkimi życzeniami gości za pośrednictwem udostępnionego panelu administracyjnego, w każdym miejscu i o każdej porze. W zależności od potrzeb Klienta programujemy odpowiednie moduły. W przypadku uroczystej gali z przypisanymi miejscami siedzącymi oferujemy oprogramowanie do ich zarządzania. Inny moduł umożliwia rozlokowanie uczestników w hotelach, zgodnie z ich wcześniejszymi preferencjami i dostępnym kontyngentem. W dniu wydarzenia umożliwiamy płynną rejestrację i estetyczne stanowiska check-in.


Dzięki systemowi GUEST-ONE usprawniany jest proces logistyczny organizowanego przedsięwzięcia, zwłaszcza, jeśli składa się ono z wielu elementów, np. zawody, równoległe panele dyskusyjne czy konferencje tematyczne. Po zakończeniu danego wydarzenia Klient otrzymuje szczegółowy raport i statystyki, które obrazują efektywność imprezy i stanowią wskazówkę do organizacji przyszłych eventów.


W ramach naszego systemu oferujemy m.in.:


 - zaproszenia mailowe z indywidualnymi kodami dostępu;

 - rejestracja on-line oraz jej stały monitoring;

 - zaproszenia wraz z indywidualnymi kartami plastikowymi (oznaczonymi kodem cyfrowym), zaprojektowane w design eventu;

 - panel administracyjny;

 - projektowanie graficzne;

 - zarządzanie miejscami siedzącymi;

 - zarządzanie płatnościami / kontyngentami hotelowymi;

 - płynny check-in na miejscu eventu;

 - szczegółowe raporty i statystyki po zakończeniu wydarzenia.


Dzięki systemowi GUEST-ONE obsługa gości staje się niezwykle prosta i bezproblemowa. To wpływa również na ich zadowolenie, co jest jednym z wyznaczników sukcesu każdego organizowanego przedsięwzięcia.