Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Impresariat Artystyczny Katjusza

Impresariat Artystyczny Katjusza

ul. Łokietka 47d/24, 81-736 Sopot
www.katjusza.com

Dane kontaktowe

Katarzyna Jasińska 600 8...... Pokaż telefony

Opis

Jako impresariat artystyczny oferujemy Państwu nasze doświadczenie oraz szeroki wachlarz znanych osobowości, z którymi od wielu lat współpracujemy. Doradzimy w wyborze Artystów i pomożemy znaleźć optymalne rozwiązania, dostosujemy się do indywidualnych możliwości i oczekiwań. Zapraszamy do współpracy!

Atrakcje

  • Agnieszka Włodarczyk - Impresariat Artystyczny Katjusza

    Gwiazdy / Celebryci

    Znana aktorka, piosenkarka i prezenterka. Jej piękna prezencja oraz aksamitny głos przyciągają tłumy widzów. Zasłynęła muzycznie po zwycięstwie w programie "Jak Oni Śpiewają" i płytą "Nie dla Oka". W latach 1997-2001 spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim (ur. 1981). Od 2005 roku jest związana z Jakubem Sićką (ur. 1978) zajmującym się reklamą i będącym jednocześnie jej menedżerem. Razem z Przemysławem Babiarzem prowadziła wybory Miss Polonia 2007. Wzięła charytatywnie udział w spocie reklamowym FUNDACJI POLSAT pod tytułem „Wystarczy chcieć”. W 2008 r. wzięła udział w 3. edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, w którym dotarła do finału.

  • Grupa MoCarta - Impresariat Artystyczny Katjusza

    Występy i pokazy

    Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznych w Warszawie i Lodzi. Filip Jaślar (pierwsze skrzypce), Michał Sikorski (drugie skrzypce), Paweł Kowaluk (altówka) i Bolek Błaszczyk (wiolonczela) tworzą pierwszy w Polsce kabaret muzyczny, który potrafi rozśmieszyć do łez, prezentuje wysoki poziom artystyczny zarówno w warstwie muzycznej jak i aktorskiej. W ich programie kabaretowym można znaleźć skojarzenia i kolaże muzyczne na przeróżne tematy: od tych poważnych - jak np. muzyka Mozarta po te mniej poważne - jak np. muzyka z seriali telewizyjnych. Koncert Grupy MoCarta to gwarancja rozrywki przez duże "R", wspaniałej zabawy i niezapomnianych doznań artystycznych.