Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Impresariat Artystyczny Katjusza

Impresariat Artystyczny Katjusza

ul. Łokietka 47d/24, 81-736 Sopot
www.katjusza.com

Dane kontaktowe

Katarzyna Jasińska 600 8...... Pokaż telefony

Opis

Jako impresariat artystyczny oferujemy Państwu nasze doświadczenie oraz szeroki wachlarz znanych osobowości, z którymi od wielu lat współpracujemy. Doradzimy w wyborze Artystów i pomożemy znaleźć optymalne rozwiązania, dostosujemy się do indywidualnych możliwości i oczekiwań. Zapraszamy do współpracy!

Atrakcje

 • Konferansjerzy

 • Agnieszka Włodarczyk - Impresariat Artystyczny Katjusza Agnieszka Włodarczyk

  Znana aktorka, piosenkarka i prezenterka. Jej piękna prezencja oraz aksamitny głos przyciągają tłumy widzów. Zasłynęła muzycznie po zwycięstwie w programie "Jak Oni Śpiewają" i płytą "Nie dla Oka". W latach 1997-2001 spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim (ur. 1981). Od 2005 roku jest związana z Jakubem Sićką (ur. 1978) zajmującym się reklamą i będącym jednocześnie jej menedżerem. Razem z Przemysławem Babiarzem prowadziła wybory Miss Polonia 2007. Wzięła charytatywnie udział w spocie reklamowym FUNDACJI POLSAT pod tytułem „Wystarczy chcieć”. W 2008 r. wzięła udział w 3. edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, w którym dotarła do finału.

 • Andrzej Grabowski - Impresariat Artystyczny Katjusza Andrzej Grabowski

  Znakomity aktor krakowski, kojarzony przez publiczność z Ferdynandem Kiepskim. Warto go obejrzeć w autorskim programie. Za swe role teatralne otrzymał wiele innych nagród i wyróżnień. Niejednokrotnie występował wspólnie ze swoim bratem Mikołajem Grabowskim. Zasłynął również jako konferansjer i kabareciarz o szczególnym talencie komediowym. W ostatnich latach Andrzej Grabowski wystąpił w 30 spektaklach Teatru Telewizji, między innymi w Co nie jest snem reżyserii Krzysztofa Zalewskiego. Użyczył również swojego głosu w kilku filmach zagranicznych kierowanych do dzieci, na przykład w filmach rysunkowych Mój brat niedźwiedź i Kurczak Mały.

 • Andrzej Poniedzielski - Impresariat Artystyczny Katjusza Andrzej Poniedzielski

  Nie wygląda. Ale też już nie musi. A nawet nie może. Nie zgadza się z nadanym mu przez kolegów pseudonimem "Logo Października" o tyle, że byłby raczej za określeniem "Wczesny Listopad" upatrując w wyrazie "wczesny" nuty optymizmu i radości. Każda jego konferansjerska wypowiedź nosi ślad pytania: Nie przeszkadzam Państwu ? ...Bo sobie to raczej nie przeszkadzam. Chyba... Powitalne "Dobry wieczór Państwu" wypowiada z emocją raczej "dobranoc Państwu", co utrzymuje widza przez cały czas trwania spektaklu w stanie oczekiwania by odprowadzić go do domu w stanie "radości mniemanej", "optymizmu domyślnego". Uwaga! Pisze wiersze. Smutne. Oprócz programu kabaretowego polecamy spektakl Chlip -Hop. występują: Andrzej Poniedzielski, Magdalena Umer, Wojciech Borkowski To „widowisko” parateatralne, raczej muzyczne, acz słowa żywego nie pozbawione. Na scenie, w swych mieszkaniach, w swojej codzienności, przykuci do komputerów: ONA, ON i pianista. Rozmowa przez internet ma odcień swobodnej pogawędki. Nieinwazyjnej, nieśpiesznej pogaduszki na przeróżne tematy. Ale nie utyskują! Korzystając, z przynależnego ich wiekowi „rozkwitu dojrzałości” - z żartobliwym dystansem próbują sprawdzić, które z ich „najważniejszych mniemań” można by (gdyby ktoś chciał) przenieść w nowe czasy. Jako znaki „ich” epoki – przywołują piosenki. Śpiewają je. Sobie nawzajem i wyimaginowanych w(z racji konwencji osobności) duetach.

 • Artur Andrus - Impresariat Artystyczny Katjusza Artur Andrus

  Wygląda na swój wiek. Nie średni. W swoich poczynaniach konferansjerskich łączy młodzieńczą radość istnienia z zadumą filozoficzną typu "quo vadis?". Unosi każdą prowadzoną przez siebie imprezę w obszar odwiecznej walki człowieka z głupotą. Dla dobra sprawy nie zawaha się polec (po jednej czy drugiej stronie). Wzmaga u widza intelektualne pożądanie, kiedy mówi "Dobry wieczór Państwu" i intelektualną tęsknotę, kiedy mówi "Dobranoc Państwu". Jako konferansjer, w zależności od okazji, potrafi wprowadzić nastrój uroczystej gali jak również zwykłego, towarzyskiego spotkania pełnego anegdot i dobrej zabawy. Spotkania, koncerty czy wspomniane uroczyste gale prowadzone przez Artura, to imprezy na najwyższym poziomie, pełne niewybrednego humoru i świetnej atmosfery.

 • Grażyna Torbicka - Impresariat Artystyczny Katjusza Grażyna Torbicka

  Prace w TVP S.A. rozpoczeła pod koniec lat 80., krótko po skończeniu teatrologii w warszawskiej Szkole Teatralnej.

   

  Początkowo pracowała w dziale literackim Teatru Telewizji. Później przeniosła się do działu artystycznego Dwójki. Tu stworzyła swój własny styl. Zaczeła robić reportaże, filmy dokumentalne i programy. Jednocześnie jej specjalnością stało się prowadzenie wielkich imprez, festiwali i koncertów. W tej dziedzinie zadebiutowała w 1985 roku na festiwalu w Sopocie. Zna biegle trzy języki: angielski, francuski i włoski. Pracowała we włoskich telewizjach RAI i Canal 5. Jest zapraszana do dziennikarskiego jury FIPRESCI. Od kilku lat, wraz z Tadeuszem Sobolewskim, prowadzi swoje autorskie "Kocham kino"- program dla koneserów. Prezentuje w nim kino niezależne, realizowane z dala od Hollywood. Prowadzi też w studiu rozmowy z artystami - polskimi i zagranicznymi. Nieprzerwanie od kilku lat, zajmuje pierwsze miejsca w rankingach popularności. Jest laureatką nagrody Wiktora Publiczności '98.

 • Grzegorz Miśtal - Impresariat Artystyczny Katjusza Grzegorz Miśtal

  Urodził się 19 stycznia 1973 roku w Krakowie. Jest absolwentem krakowskiej PWST. W szkole grywał zarówno role dramatyczne, jak i komediowe. Przez kilka lat występował na deskach warszawskiego Teatru Studio. Choć zapowiadał się nieźle, zrezygnował z zawodu. Uznał, że nie ma w sobie determinacji by być aktorem i woli realizować się w mediach jako dziennikarz. Do TVP trafił w 1999 roku po castingu, mając już doświadczenia radiowca i prowadzącego programy rozrywkowe w stacji konkurencyjnej. Od samego początku jest gospodarzem oprawy TVP1. Prowadzi też transmisje różnych imprez, uroczystości i innych ważnych wydarzeń. Od 2002 roku na antenie TVP1 prowadzi program społeczny „Ktokolwiek widział ktokolwiek wie", poświęcony problemowi zaginięć. Lubi programy biograficzne, historyczne, dokumenty, reportaże, wywiady z ciekawymi ludźmi. Uwielbia podróżować, zwiedzać, odkrywać... Wolny czas najchętniej spędza z rodziną na łonie natury – jeżdżąc na rowerze, na nartach, pływając kajakiem, żaglówką albo wędrując po górach. Jeśli tylko pozwala na to czas, lubi biesiadować z przyjaciółmi.  Poza tym jest namiętnym czytelnikiem książek – przede wszystkim z dziedziny literatury faktu. Chętnie chodzi do kina na dobre filmy. Od czasu do czasu jeździ na koncerty. Ostatnio jako zagorzały fan Metaliki szalał z małżonką na ich występie w Chorzowie.

 • Hubert Urbański - Impresariat Artystyczny Katjusza Hubert Urbański

  Hubert Urbański piętnaście lat temu związał się z radiem (Radio Zet, Radio Kolor, Tok FM).
  Pracował dla TVP1 ("Antena"), Polsat ("Piramida"), a od dziesięciu lat nieprzerwanie dla TVN ("Jestem, jaki jestem", "Wyprawa Robinson", "Dla ciebie wszystko", "Taniec z gwiazdami", "Milionerzy").

  Przez ten również czas Hubert prowadził dziesiątki zamkniętych eventów i imprez okolicznościowych dla wielu renomowanych firm polskich
  i zagranicznych.

  Jedni nie bez przekąsu mówią o nim: "sztywniak w garniturze". Inni podziwiają za dobre maniery i znakomity gust. Jedno zaś nie ulega wątpliwościom - to od prawie dekady jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych nad Wisłą. "Słowa "porażka" nie ma w moim życiu" - przyznaje. Jakim go nie znamy? Hubert Kirył Urbański przyszedł na świat 23 marca 1966 roku w Warszawie. Drugie imię dostał w spadku po dziadku Bułgarze. Jego mama - również pochodząca z kraju o stolicą w Sofii - była wychowana w rodzinie, gdzie dobre maniery były w cenie: uczyła się kindersztuby podczas posiłków, z tomami encyklopedii pod pachami. Nic więc dziwnego, że jej potomek wyrósł na człowieka ułożonego i ze wszech miar eleganckiego. Takiego bowiem go poznaliśmy z telewizji: dżentelmen w garniturze - mówili co niektórzy. Z czasem jednak prezenter pokazał, że potrafi też wyjść z garnituru i dobrze dobie radzić w ekstremalnych warunkach. Co jednak niezmienne - zawsze z klasą.

 • Jarosław Kulczycki - Impresariat Artystyczny Katjusza Jarosław Kulczycki

  Prezenter i dziennikarz telewizyjny. Jest absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.
  Pracę w telewizji rozpoczął w 1994 roku w Polsacie. Od 1995 roku pracował w Telewizji Polskiej. Jarosław Kulczycki znany jest głównie jako prezenter drugiego programu TVP. Od 2004 do 2006 roku  był prezenterem Panoramy, programu informacyjnego TVP 2. Od października 2006 roku jest współproducentem i prezenterem Interwencji w Polsacie.

 • Krzysztof Ibisz - Impresariat Artystyczny Katjusza Krzysztof Ibisz

  Gwiazda polskiej telewizji. Prezenter, dziennikarz, producent telewizyjny i aktor. Od 15 lat utrzymuje się w czołówce rankingów popularności. Jedna z największych osobowości telewizyjnych. Obok Maryli Rodowicz najbardziej rozpoznawalna gwiazda show-biznesu (OBOP 2006). Najbardziej lubiany prezenter telewizyjny (badania TVP 2006).

 • Maciej Orłoś - Impresariat Artystyczny Katjusza Maciej Orłoś

  Potrafi jako nieliczny z prezenterów telewizyjnych serwować informacje w tempie ekspresowym nie tracąc przy tym lekkości w wypowiedzi i charakterystycznego dla siebie poczucia humoru. To połączenie naturalnego „luzu” z rzetelnością pracy prezentera telewizyjnego utorowało mu drogę do takich projektów jak konferansjerka podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, czy komentowanie przebiegu konkursu Eurowizji. Swój dorobek zawodowy, złożony z pracy przy programach publicystycznych, kulturalnych i wielu ról filmowych wzbogacił niedawno o prowadzenie popularnego teleturnieju „300 % normy” czym udowodnił, że prowadzenie programów rozrywkowych nie stanowi dla niego problemu. Polecamy Macieja Orłosia na wszelkiego rodzaju uroczyste gale, gdzie trzeba się wykazać profesjonalizmem w płynnym i „eleganckim” przeprowadzeniu oficjalnej części imprezy nie zamieniając jej przy tym w nudną i „sztywną”.

 • Maciej Stuhr - Impresariat Artystyczny Katjusza Maciej Stuhr

  Aktor tyle uniwersalny, co zdolny. Czego się nie podejmie, obraca to w dzieło sztuki. Opanował film, teatr, radio a nawet zaistniał podkładając polski dubbing do filmów animowanych. Występując w filmach popularnych i w dużej części wybitnych zdobył rzesze miłośników jego talentu i uznanie środowiska. Wszystkich zaś ujmuje swoją naturalnością i pogodą ducha. Dzisiaj budzi wesołe skojarzenia z postaciami, które odgrywał w komediach takich jak Fuks, Chłopaki nie płaczą, Porannek kojota czy Testosteron. Warto jednak pamiętać, że zanim swój komediowy talent pokazał w kinie był znany jako założyciel krakowskiego kabaretu Po żarcie z którym zdobył wiele nagród na festiwalach kabaretowych. Do historii przejdą jego parodie Grzegorza Turnaua, Stanisława Soyki, Gustawa Holubka i Mariusza Maxa Kolonko. Polecamy jego solowy występ kabaretowy, który jest wyjątkową atrakcją organizowanych imprez.

 • Marcin Prokop - Impresariat Artystyczny Katjusza Marcin Prokop

  Marcin Prokop - człowiek dużego wzrostu i równie wielkiej osobowości. Znany przede wszystkim jako prowadzący programy telewizji TVN (Mam Talent!, Dzień dobry TVN, Clever - widzisz i wiesz, Motoszoł i Turbo Ring w TVN Turbo). Zyskał wielu wielbicieli swojego poczucia humoru i charakterystycznej dla siebie lekkości w trafnym komentowaniu rzeczywistości. Poza pracą w mediach udziela się jako konferansjer podczas imprez firmowych i masowych imprez otwartych. Ten człowiek ma talent!

 • Piotr Gąsowski - Impresariat Artystyczny Katjusza Piotr Gąsowski

  Ukończył PWST w Warszawie. Aktor warszawskich teatrów: Komedia i Nowy. Doskonały konferansjer. Na scenie teatralnej zadebiutował w roku 1987. Występował w teatrach Komedia (1986-1989) i Nowy (1989-1994) oraz w kabarecie Tercet, czyli kwartet, który brał udział w produkcjach telewizyjnych Gala piosenki biesiadnej i W oparach absurdu. W 2006 roku prowadził program rozrywkowy Dubidu w TVP2. W 2005 roku wystąpił w drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Tańczył w parze z Anną Głogowską i odpadli w siódmym odcinku. Od 9 września 2007 jest prowadzącym Taniec z gwiazdami. Gąsowski zastąpił w tej roli Huberta Urbańskiego.
  Ukończył PWST w Warszawie w 1986 roku. Doświadczenia sceniczne zdobywał w warszawskich teatrach - najpierw w Komedii (1986-1988), później w Nowym (do 1994), w którym zagrał m.in. rolę Gombrowicza w spektaklu "Czomber z Gombra". Na dużym ekranie zadebiutował niewielką rolą w filmie "Limuzyna Daimler-Benz" w reż. Filipa Bajona (1982). Był wówczas uczniem klasy maturalnej. Pierwsze ważniejsze role zagrał w "Pierścionku z orłem w koronie" Andrzeja Wajdy (1992), "Balandze" Łukasza Wylężałka (1993) oraz serialu Jerzego Gruzy "Czterdziestolatek dwadzieścia lat później" (1993). Ujrzeć go można w "Billboardzie" Łukasza Zadrzyńskiego, "Złocie dezerterów" Janusza Majewskiego, "Jakubie kłamcy" Petem Kassovitza i "Odlotowych wakacjach" Marka Piestraka. Lista filmów z udziałem Pióra Gąsowskiego zawiera także tytuły: "Kobieta na wojnie" ("Woman at War' reż. Ed Benett, "Rozmowy kontrolowane" reż. Sylwester Chęciński, "Kraj świata" reż. Maria Zmarz-Koczanowicz, "Nic śmiesznego" reż. Marek Koterski, "Za co$1" reż. Jerzy Kawalerowicz, "Bar Atlantic" reż. Janusz Maje oski, "Doktor Semmelweis" reż. Roger Andre. Wystąpił także w serialach telewizyjnych: "Dom" (seria III, "Crossing the Line" (multikoprodukcja), "WOW ' oraz niemieckim "Stella Stellaris". Ma ponadto na swoim koncie udział w polskich i zagranicznych filmach telewizyjnych: "Spadek", "Pas de deux" (produkcja franc.), "La belle de Varsovie" (produkcja franc.) i "Wezwanie". Znany jest także z ról w Teatrach TV: "Racja głodowa" reż. Sylwester Chęciński, "Uczone białogłowy" reż. Andrzej Barański, "Ketchup Schroedera" reż. Filip Zylber, "Dania" reż. Leszek Wosiewicz, "Pies ogrodnika" reż. Jacek Gąsiorowski oraz wielu programów telewizyjnych: "Opary absurdu" reż. Andrzeja Zamorskiego, "Trzeci element" reż. Andrzej Strzelecki, "Criminale tango" reż. Wojciech Młynarski. Jego nazwisko kojarzy się także z kabaretem "Tercet, czyli kwartet". Zespól ten był atrakcją takich programów estradowych i telewizyjnych, jak "Gala piosenki biesiadnej" czy "W oparach absurdu". Zdobył Grand Prix na przeglądzie piosenki aktorskiej we Wrocławiu w 1993 r.

 • Robert Rozmus - Impresariat Artystyczny Katjusza Robert Rozmus

  Aktor, showman i konferansjer. Pochodzi z Krosna. Tam kończył Liceum Ogólnokształcące. Absolwent PWSFTviT w Łodzi. Po studiach został zaangażowany do Teatru Powszechnego, a potem do Teatru Nowego w Warszawie. Grywał w najlepszych teatrach w Polsce, pracował w kabarecie Olgi Lipińskiej.Z ról telewizyjnych można wymienić udział w Kabarecie Olgi Lipińskiej (Pan Rozi) i serialu Bulionerzy (Krupski); podkładał głos Zgrywusa w polskiej wersji językowej odcinków z 4 i 7 sezonu filmu animowanego Smerfy' oraz królika Bugsa w cyklu Zwariowane Melodie. Na stałe współpracuje z teatrem muzycznym Roma. Nagrał również solową płytę z muzyką A. Korzyńskiego i słowami M. Dutkiewicza. Z tego albumu pochodzi m. in. przebój "Mówili na Nią Słońce". W Tercecie czyli kwartecie R. Rozmus występował z H. Śleszyńską, P. Gąsowskim i W. Kaletą. Artysta jest również znany z koncertów telewizyjnych Zbigniewa Górnego , a także z programu "Dziewięciu wspaniałych", gdzie występował w roli gospodarza. Ostatnio można go zobaczyć na scenie musicalowej, gdzie daje popis swojej wszechstronności w brawurowo zagranej roli Szefa w „Miss Sajgon”, Mary Sunshine w „Chicago”, Four eyed Moe w „Pięciu braciach MOE”. Występuje również w rodzimym musicalu Kwiaty we włosach. Kolejnym wyzwaniem i osiągnięciem artysty była solowa płyta "Wniebowzięty". Znalazło się na niej kilka kompozycji R. Rozmusa z tekstami znanych autorów.

 • Waldemar Malicki - Impresariat Artystyczny Katjusza Waldemar Malicki

  Piano Classic Show humor i przewrotne parodie muzyki klasycznej okraszone dowcipną narracją i wirtuozowską grą. Wykonawcą jest Waldemar Malicki. Wariant I: dodatkowy udział 1-3 muzyków jako partnerów do skeczów i muzyki. Wariant II: udział orkiestry (kameralnej żeńskiej lub symfonicznej). Waldemar Malicki (ur. 3 października 1958 w Lublinie) - polski pianista i satyryk. Urodził się w Lublinie i tamże uczęszczał do V Liceum Ogólnokształcącego do klasy o profilu humanistycznym. Ukończył w roku 1982 Akademię Muzyczną w Gdańsku. Wydał 38 płyt i otrzymał 3 nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki. Pianista występował podczas wielu festiwali, m.in. podczas Warszawskiej Jesieni, Wratislavia Cantans, Festiwalu Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, Wakacyjnego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach-Zdroju, Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie. Jest założycielem kwintetu wykonującego tanga Astora Piazzolli. Był prezesem Towarzystwa im. Ignacego Jana Paderewskiego. Od kwietnia 2008 roku Członek Rady Fundacji Centrum Twórczości Narodowej. Wspólnie z reżyserem Jackiem Kęcikiem i dyrygentem Bernardem Chmielarzem kieruje projektem Filharmonia Dowcipu, łączącym muzykę orkiestrową (w znacznej mierze klasyczną) z kabaretem. W roku 2009 Filharmonia i osobiście Malicki nawiązali bliską współpracę z Zenonem Laskowikiem i jego grupą Kabareciarnia. Zaowocowało to serią wspólnych koncertów oraz emitowanym w TVP2 programem Laskowik & Malicki.

 • Kabarety

 • Grupa MoCarta - Impresariat Artystyczny Katjusza Grupa MoCarta

  Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznych w Warszawie i Lodzi. Filip Jaślar (pierwsze skrzypce), Michał Sikorski (drugie skrzypce), Paweł Kowaluk (altówka) i Bolek Błaszczyk (wiolonczela) tworzą pierwszy w Polsce kabaret muzyczny, który potrafi rozśmieszyć do łez, prezentuje wysoki poziom artystyczny zarówno w warstwie muzycznej jak i aktorskiej. W ich programie kabaretowym można znaleźć skojarzenia i kolaże muzyczne na przeróżne tematy: od tych poważnych - jak np. muzyka Mozarta po te mniej poważne - jak np. muzyka z seriali telewizyjnych. Koncert Grupy MoCarta to gwarancja rozrywki przez duże "R", wspaniałej zabawy i niezapomnianych doznań artystycznych.

 • Kabaret Elita - Impresariat Artystyczny Katjusza Kabaret Elita

  Kabaret Elita tworzą: Stanisław Szelc, Włodzimierz Plaskota, Jerzy Skoczylas, Leszek Niedzielski . Popularny, znany i lubiany kabaret z Wrocławia. Telewizyjny program kabaretowy "Tele-peerele" z udziałem Elity, cieszył się olbrzymią popularnością. Od wielu już lat, z niespotykanym powodzeniem rozśmieszają, bawią, drwią, potrafią zwykłe codzienne życie przedstawić jako najlepsza komedię. W Szczecinie wystąpią ze swoim najnowszym programem kabaretowym recytując, śpiewając, opowiadając ale jak zwykle bawiąc publiczność.  Są jednym z najstarszych kabaretów w Polsce. Współpracowali z najwybitniejszymi m.in. Andrzejem Waligórskim, Janem Kaczmarkiem. Są stałymi gośćmi wszelkich biesiad humoru czy legendarnej "Powtórki z rozrywki" Programu Trzeciego Polskiego Radia, na której wychowało się niejedno pokolenie, słuchając między innymi audycji "Hej Szable w dłoń!"

 • Kabaret Moralnego Niepokoju - Impresariat Artystyczny Katjusza Kabaret Moralnego Niepokoju

  Wychodzimy z założenia, że skoro robimy kabaret to powinno być śmiesznie. Ale nie za wszelką cene. Telewizja na przykład preferuje rechot. Dlatego ani razu nie użyliśmy na scenie słowa "viagra", obce są nam też dosadne seksualne dowcipasy w czym celuje dość spora grupa, przeważnie starszych rozśmieszaczy. Nie bawimy widowni obrażając ją, choć ze zdziwieniem stwierdzamy, że istnieje specyficzny rodzaj odbiorców, którzy nie mają nic przeciwko temu. Staramy się, aby nasze programy charakteryzowała pewna subtelność, chociaż szybko przekonaliśmy sie, że nie zawsze to, co podoba sie Czcigodnemu Jury równym poważaniem cieszy sie u Szanownej Publiczności.  Humor ma wiele postaci i rozśmieszać można na różne sposoby. My robimy to tak jak umiemy, w sposób można rzec tradycyjny, za wzory mając kabarety literackie, których głównym tworzywem jest słowo. Rezygnujemy zatem z techniki typu stroboskopy, lasery, mini dyski i inne technologie opatentowane przez NASA, nie jesteśmy teatrem wystawiającym wodewile, zabawnym baletem, komediową trupą pantomimiczną, standing comedians, wokalną bądź muzyczną formacją na wesoło. Jesteśmy kabaretem. Kabaretem, któremu najbliższy jest przydomek "literacki", który składa swoje programy z piosenek, także tych lirycznych, skeczy i monologów, także tych pisanych mową wiązaną. Jeśli mielibyśmy wymienia naszych duchowych patronów próbowalibyśmy zmienić temat. Ale jeśli okrążyliby nas Niemcy i zagrozili: Albo wymieniacie albo strzelamy! wtedy grzecznie wymienilibyśmy po kolei: przedwojenne warszawskie kabarety z Jarosym i Tuwimem, STS z Osiecką, Dudek z Młynarskim i Tymem, Kabaret Starszych Panów wiadomo z kim oraz pojedynczo Gałczynskiego, Fedorowicza i Laskowika. No i oczywiście - Dobrowolskiego.

 • Kabaret Pod Wyrwigroszem - Impresariat Artystyczny Katjusza Kabaret Pod Wyrwigroszem

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych kabaretów polskich. Już od osiemnastu lat bawi polską publiczność komentując scenę polityczną i obrazując nas  w nieco krzywym zwierciadle.  Ich humor odpowiada tak starszemu, jak młodszemu pokoleniu gwarantując dobrą zabawę na każdej imprezie, na której występują.
  Nadal potrafią zaskoczyć nowymi pomysłami, czego przykładem jest stworzona przez nich nowa wersja przeboju Jožin z bažin zespołu Banjo Band z Czech - hit sceny kabaretowej 2008 roku.

 • Krzysztof Piasecki - Impresariat Artystyczny Katjusza Krzysztof Piasecki

  Program kabaretowy jaki prezentuje na estradzie złożony jest z monologów i piosenek . K.Piasecki jest autorem wszystkich tekstów a muzyke napisali : St. Berger , K.Piasecki , Andrzej Rybinski oraz Jan Hnatowicz, który jest również jednym z towarzyszących mu muzyków. Drugi to prekusista Andrzej Popiel.

 • Marcin Daniec - Impresariat Artystyczny Katjusza Marcin Daniec

  W 1984 wraz z Krzysztofem Januszem założył kabaret "Takich Dwóch". Od 1986 pracował w Krakowie w Akademickim Centrum Kultury "Alma-Art", a następnie współpracował z kabaretami "Wały Jagiellońskie" i "Pod Egidą". Od 1994 występuje samodzielnie. Dużą popularność zapewniły mu regularne występy w 2. programie TVP. Potrafi fenomenalnie wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Na scenie umiejętnie zmienia się z Marcinka w zagorzałego kibica, wywołując uśmiech i łzy radości u widzów. W swoich skeczach wiele uwagi poświęca temu co dzieje się wokół przeciętnych obywateli.
  Spośród wielu, najbardziej znane są jego cztery estradowe wcielenia: Pan Ignacy - w płaszczyku z darów, okularach z ubezpieczalni, sympatyczny, zagubiony szary obywatel z własną filozofią życiową; Waldemar K. - rokujący nadzieję na resocjalizację cwaniaczek po "ośrodku rehabilitacji"; Marcinek - duże dziecko; Góral - z charakterystyczną swadą, z lekką nutą refleksji punktujący rzeczywistość gazda.

 • Stanisław Tym - Impresariat Artystyczny Katjusza Stanisław Tym

  To człowiek-instytucja: satyryk, felietonista, aktor estradowy, reżyser, komediopisarz, autor skeczy (m.in. "Ucz się, Jasiu, czyli wężykiem, wężykiem"), wreszcie były bramkarz i szatniarz w klubie Stodoła. Studiował w Warszawie: rysunek i prace ręczne w Studium Nauczycielskim, chemię na Politechnice, był w SGGW i dwa lata na wydziale aktorskim w PWST. Od 1957 r. występował w kabaretach studenckich, a w latach 1960 - 1972 związany był z warszawskim Teatrem STS jako aktor, autor i reżyser. Był współautorem programów kabaretów "Owca", "Dudek", "Lopek" i "Wagabunda", w których występował. Autor sztuk teatralnych (m.in. "Ciemny grylaż" - z Jerzym Dobrowolskim, "Kochany Panie Ionesco!", "Rozmowy przy wycinaniu lasu", "Rock & Troll"), słuchowisk radiowych. Współtwórca improwizowanej roli pasażera bez biletu w filmie "Rejs", autor dialogów, scenarzysta, aktor i współreżyser filmów Stanisława Barei (m.in. "Nie ma róży bez ognia", "Brunet wieczorową porą", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Miś"). Laureat wielu nagród, m.in. Nagrody Kisiela dla najlepszego publicysty (1998), I nagrody za program rozrywkowy "Jujka wg Tyma" na gdańskim II Festiwalu Dobrego Humoru (2001), telewizyjnego Pegaza "za poczucie humoru i przenikliwość umysłu" (2002).