W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Incentive Concept

Incentive Concept

Al. Wilanowska 303a, 02-665 Warszawa
http://www.incentive-concept.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Agencje i organizatorzy

Opis

Incentive Concept – zajmuje się planowaniem i realizacją strategii motywacyjnych, programów i wyjazdów incentive. Firma działa na polskim i międzynarodowym rynku od ośmiu lat. Jako pierwsza w Europie Środkowej otrzymała Crystal Award przyznawaną przez międzynarodowe stowarzyszenie SITE (The Society of Incentive and Travel Executives) – za najlepszy program incentive. Jest pionierem spotkań typu „give instead of take” („dawaj zamiast brać”), które angażują i pobudzają poczucie społecznej odpowiedzialności. Do kluczowych klientów agencji należą m. in. Astellas, Amgen, BASF, Knauf, Merck, Michelin, Polbank, Warta.

Usługi

Agencje i organizatorzy

  • Wyjazdy integracyjne

    Podstawowym celem tego typu wyjazdów jest zbudowanie silnego zespołu, który funkcjonując perfekcyjnie będzie osiągał zakładane przez pracodawcę cele. Integracja może przebiegać na różnych poziomach i dotyczyć nawet całej firmy, jeżeli celem takiego spotkania jest poznanie się i wspólne emocje związane np. z jakimś wydarzeniem istotnym dla firmy.