Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Infrared Group

Plac Solny 6/7a lok.4, 50-061 Wrocław
www.infraredgroup.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

 • Bezprzewodowe głosowania - Infrared Group

  Obsługa techniczna

  System bezprzewodowych głosowań opiera się na zestawie pilotów rozdawanych uczestnikom spotkania, za pomocą których wyrażają swoje opinie i odpowiadają na zadawane przez prowadzącego pytania.

   

  Integracja obu systemów pozwala na pełną analizę uzyskanych odpowiedzi. Dzięki informacjom pochodzącym z systemu RFIDconf możliwe jest zestawienie uzyskanych w trakcie sesji bezprzewodowych głosowań odpowiedzi z informacjami o zachowaniu uczestników w trakcie eventu.

   

  Przykładowo: możemy sprawdzić jak na pytania dotyczące produktów wybranej firmy odpowiadały osoby, które spędziły więcej niż 5 minut na jej stoisku firmowym lub wzięły udział w prezentacji przedstawiciela handlowego.

   

  Wyniki sesji głosowań prezentowane są w formie graficznej w trakcie głosowania. Zaraz po nim rezultaty są kompilowane do bazy danych i eksportowane do przyjaznego formatu (xls, csv). Dalsza analiza zebranych opinii głosujących realizowana jest na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta.

   

   

   

  http://rfidconf.com/pl

  http://www.infrared.com.pl/

   

 • Interaktywne stoisko targowe - Infrared Group

  Scenografia i dekoracje

   

  Interaktywne stoisko to koncepcja stoiska targowego reagującego na odwiedzające je osoby. Jest wyposażone w czujniki RFID rejestrujące i rozpoznające uczestników.

   

  Wiadomość o pojawiającym się gościu może być natychmiast wykorzystana. Umieszczone na stoisku ekrany dotykowe i interaktywne kioski pozwalają na wyświetlanie personalizowanych komunikatów i uruchamianie interaktywnych aplikacji tj. ankiety, quizy, indywidualny program konferencji.

   

  Na stoisku umieszczone są czujniki RFID, które bezdotykowo rozpoznają uczestnika identyfikując unikatowy numer taga RFID umieszczonego w etykiecie konferencyjnej. 

   

  Dostępne formy raportowania:

  • dzienny raport zbiorczy - zawiera zestawienie informacji z całego dnia
  • bieżąca aktywność uczestników - prezentuje aktualną sytuację na stoisku, listę odwiedzających, podział na grupy (branża, stanowisko, język).

  http://rfidconf.com/pl

   

  •  

   

   

 • Monitorowanie i kontrola dostępu - Infrared Group

  Bezpieczeństwo

  Celem jest kontrolowanie dostępu uczestników spotkania do wybranych obszarów obiektu konferencyjnego.

  Uprawnienia gościa określane są w trakcie jego rejestracji na recepcji konferencji i mogą być modyfikowane przez uprawnione do tego osoby także w trakcie spotkania. Prawa dostępu mogą być przydzielone określonym grupom uczestników (np. słuchacze, wykładowcy, trenerzy, obsługa). Dostęp ograniczany jest poprzez czujniki RFID umieszczone w bramkach, ekranach przy wejściach do sal czy ręcznych czytnikach hostess kierujących ruchem.

  1. dzienny raport zbiorczy - zawiera zestawienie informacji z całego dnia.
  2. bieżąca aktywność uczestników - prezentuje aktualną sytuację w poszczególnych obszarach obiektu konferencyjnego

  Możliwe jest zdefiniowanie reguł powiadamiania alarmowego na wypadek naruszenia określonych stref przez nieupoważnionych uczestników spotkania.

   

  Wiadomość o aktywacji alarmu może zostać przekazana w dyskretny sposób organizatorom lub ochronie poprzez wiadomość tekstową lub alert w systemie.

   

   http://rfidconf.com/pl

 • Płatności bezgotówkowe - Infrared Group

  Rejestracja i obsługa recepcji

  Płatności bezdotykowe to rozwiązanie, którego celem jest zapewnienie szybkich i sprawnych zakupów oraz dokonywanie transakcji podczas konferencji lub eventu.

  Są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka realizacja transakcji płatniczej o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na potrzeby eventów płatności bezdotykowe mają zastosowanie na: targach, konferencjach, imprezach sportowych, koncertach, zjazdach i sympozjach. Dzięki temu rozwiązaniu możemy usprawnić płatności za: dostęp do interenetu, korzystanie z usług gastronomicznych, odbiór materiałów szkoelniowych czy upominków.

   

  Płatność odbywa się poprzez zbliżenia taga RFID do czytnika, dodatkowo może być zabezpieczona kodem pin, weryfikacją zdjęcia. W celu zwiększenia bezpieczeństwa konfiguracja systemu pozwala na wprowadzenie ograniczeń dla realizowanych transakcji tj. maksymalnej kwoty jednorazowego zakupu, minimalnego czasu pomiędzy zakupami w dwóch różnych punktach, maksymalnego salda debetowego na koncie.

  Dostępne są dwa podstawowe modele:

  • zdeponowanie określonej kwoty na karcie przed dokonaniem zakupów (prepay)

  • uregulowanie salda po realizacji zakupów (check-out)

  • Płatności bezgotówkowe (mikropłatności) mogą mieć różne formy:

  • etykiety konferencyjne

  • plastikowe karty

  • opaski na nadgarstek

  System płatności bezdotykowych może wykorzystywać tagi z innych modułów systemu RFIDconf (np. etykiety konferencyjne używane do kontroli wejść).

   

  http://rfidconf.com/pl