W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Biuro Organizacji Konferencji i Zjazdów Fundacji Uniwersytetu Medycznego BOKiZ

Karaokersi

., . Warszawa
www.karaokersi.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Gry i zabawy
 • Atrakcje

Atrakcje

Gry i zabawy

 • Karaoke na imprezie firmowej - Karaokersi

  Karaoke na imprezie firmowej

  Współpraca z nami, to pewność, że współpracują Państwo z profesjonalnym partnerem, ponieważ udana impreza KARAOKE to nie tylko sprzęt i posiadany repertuar (a te również mamy na wysokim poziomie), ale przede wszystkim doświadczenie w prowadzeniu imprez, a tych mamy za sobą ponad 1000 !!! Ponad 1000 przeprowadzonych imprez, kilkaset tysięcy minut wspaniałej zabawy, tysiące zadowolonych Gości. Dla nas każda impreza to indywidualne zadanie, do którego nie można zastosować szablonu. Imprezy firmowe posiadają swoją specyfikę, a my rozumiemy potrzeby wszystkich gości - tych, którzy chcą jedynie posłuchać popisów swoich znajomych, jak i tych, którzy pragną stać się gwiazdą nocy karaoke. Nasza podstawowa zasada to:

  • nigdy, nikogo, do niczego nie zmuszamy
  • Animatorzy dbają o to, aby żaden Gość nie czuł się źle podczas swojego występu. Sprawiamy, że każdy może zrealizować marzenie o występie przez szeroką publicznością.

  Czas trwania naszych imprez firmowych to przeważnie 2 - 4 wypełnionych śpiewem, tańcem i humorem godzin. Jest to czas, który pozwoli wszystkim uczestnikom imprezy wykazać się przy mikrofonie, jak i na parkiecie. Gdyby goście posiadali jeszcze niezużyte zasoby energii, to istnieje możliwość przedłużenia zabawy nawet do białego rana !!!