W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

KtoZabił ?

Wojciechowska 5a/5, 20-704 Lublin
www.ktozabil.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Gry i zabawy

Opis

Witaj w fascynującym świecie Kto zabił ! Jeżeli lubisz intrygujące zagadki, grę ludzkich emocji, machinacje finansowe i szukasz mocnych wrażeń, ale masz lęk wysokości i skok na bungee nie wchodzi w grę*, to kto zabił jest dla Ciebie wręcz wymarzoną propozycją. *lub znudziło Ci się skakanie Jako jedyni w Polsce oferujemy Tobie zupełną nowość na rynku! Kto zabił to coś więcej niż zwykła gra fabularna. To ekscytująca i niebanalna forma inteligentnej rozrywki, mająca ogromne walory integracyjne. Wcielając się w otrzymane role, wraz z pozostałymi uczestnikami weźmiesz udział w niezwykłej fabularyzowanej formie gry grupowej, gdzie intryga rodem z najlepszych powieści kryminalnych będzie motorem napędowym w walce o duże pieniądze…

Atrakcje

Gry i zabawy

 • KtoZabił ? - gry fabularne - KtoZabił ?

  KtoZabił ? - gry fabularne

  Witaj w fascynującym świecie Kto zabił !

  Jeżeli lubisz intrygujące zagadki, grę ludzkich emocji, machinacje finansowe i szukasz mocnych wrażeń, ale masz lęk wysokości i skok na bungee nie wchodzi w grę*, to kto zabił jest dla Ciebie wręcz wymarzoną propozycją.

  *lub znudziło Ci się skakanie
  Jako jedyni w Polsce oferujemy Tobie zupełną nowość na rynku!

  Kto zabił to coś więcej niż zwykła gra fabularna. To ekscytująca i niebanalna forma inteligentnej rozrywki, mająca ogromne walory integracyjne. Wcielając się w otrzymane role, wraz z pozostałymi uczestnikami weźmiesz udział w niezwykłej fabularyzowanej formie gry grupowej, gdzie intryga rodem z najlepszych powieści kryminalnych będzie motorem napędowym w walce o duże pieniądze…

   

  Jak zorganizować grę ?

  Nic prostszego wystarczy wejść na stronę ktozabil.pl, wybrać scenariusz, dokonać transakcji w naszym sklepie i potem postępować zgodnie z instrukcjami, zawartymi w zakupionym pakiecie.
  Jak się bawić, to się bawić!

  Wiemy, że lubisz dobrą zabawę na całego więc specjalnie dla Ciebie mamy dodatkowe propozycje, które ubarwią i dodadzą blasku całej imprezie. Możesz wynająć dodatkowo prawdziwe kasyno, charakteryzatorów, którzy przemienią graczy w prawdziwych lordów, ogrodników, policjantów, ekscentrycznych artystów czy jakąkolwiek inną postać ze scenariusza, lub skorzystać z bogatej gamy opcji dodatkowych.

   

  OFERTA DLA FIRM EVENTOWYCH

   

  Innowacyjne i skuteczne rozwiązanie dla firm eventowych, hoteli, biur podróży, pubów etc.

  Oferujemy Państwu możliwość zakupu licencji na użytkowanie produktów KtoZabił, po cenach preferencyjnych i w kilku wariantach cenowych.

  KtoZabił to sposób na organizację imprez, doceniany zwłaszcza przez klientów, korzystających regularnie z usług firm eventowych. Oto główne zalety związane z korzystaniem z palety produktów KtoZabił:

  • Sprawdzona i skuteczna formuła, chętnie wybierana przez klientów.
  • Przywilej pierwszeństwa - produkt nowy na rynku polskim.
  • Praca głównie w oparciu o zasoby własne, pozwala przygotować ofertę atrakcyjną
  dla klienta, przy zachowaniu odpowiednio wysokiego poziomu dochodów w kwotach bezwzględnych.
  • Możliwość organizacji i obsługi eventów dla mniejszych grup przy zachowniu wysokich marży.
  • Niskie koszta początkowe.
  • Ograniczona alokacja zasobów.
  • Wysoka skalowalność rozwiązania zarówno od strony organizacji, jak
  i kosztów/zysku.
  • Łatwość samodzielnej produkcji imprez KtoZabił. Dzięki klarownym instrukcjom i wytycznym, zawartym w pakietach licencyjnych, organizacja i koordynacja gier jest banalnie prosta.

  Przystępność cen licencji gwarantuje szybki zwrot kosztów zakupu i zysk nawet już przy pierwszej sprzedaży! Co więcej - kupując licencję, nabywacie Państwo również prawo do korzystania z bezpłatnych konsultacji merytorycznych na etapie przygotowań i realizacji projektu.
  Jesteśmy przekonani, że produkt, który oferujemy pozwoli Państwu organizować spotkania integracyjne dla klientów Państwa firmy w nieskomplikowany i szybki sposób, umożliwiając nie tylko uzyskanie wysokiej marży, ale również sprzedaż usług dodatkowych, niezbędnych przy organizacji tego typu eventu. Rozszerzenie oferty Państwa firmy o produkty spod znaku KtoZabił, pozwoli Państwu ponadto pozyskać klientów o niższym budżecie i organizować spotkania dla mniejszych grup, gwarantując opłacalność takich projektów.