W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Latawiec Partner Event & Training

Latawiec Partner Event & Training

Orląt Lwowskich 60 lok. 6, 02-495 Warszawa
www.latawiec.eu

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • Opis
 • Aktualności

Opis

Latawiec Partner reprezentuje branżę spotkań dla biznesu. Od 1996 roku zajmuje się profesjonalną realizacją i doradztwem w zakresie imprez rozrywkowych, turystycznych i szkoleń dla biznesu. Stosuje nowoczesne rozwiązania podążając za trendami światowymi - dzięki czemu pozyskał na rynku opinię firmy innowacyjnej i jednocześnie efektywnej w swoich działaniach.

Aktualności

 • Firma partnerem portalu strefasingla.pl

  Firma partnerem portalu strefasingla.pl -

  Zajmująca się kreacją i organizacją wydarzeń firmowych, szkoleń dla biznesu, otwartych wydarzeń kulturalnych i treningów rozwoju osobistego firma została partnerem portalu społecznościowego dla singli. Efektem tej współpracy jest rozpoczęcie działalności „Klubu Warszawa”, który organizuje dla użytkowników portalu imprezy rozrywkowe, wyjazdy turystyczne, kursy i szkolenia.

   

   

    

   

   


  - Pierwszą imprezę dla singli wymyśliłam około 7 lat temu. Wtedy także byłam singlem i wraz z innymi znajomymi singlami z branży eventowej oraz obszaru działań w kulturze zauważyliśmy, że druzgocąca większość weekendowych imprez dziennych w Warszawie dedykowana jest dzieciom i rodzinom - mówi Agnieszka Nadstawna, właścicielka firmy Latawiec Partner Event & Training, event manager i meeting planner. -  Ponadto atrakcyjne lokale gastronomiczne przestawiły się na politykę prorodzinną - i w weekend praktycznie nie można było wtedy zjeść obiadu w restauracji bez sąsiedztwa kącika animacji dla dzieci. Wtedy wymyśliliśmy "Kwiat Paproci - Noc Warsa i Sawy" - plenerową imprezę dla dorosłych ze specjalnymi atrakcjami dla singli (który w tym roku zrobimy już po raz piąty). W roku 2011 zostałam współautorką polskojęzycznej audycji muzycznej "Muzyczne Motywacje" w irlandzkim radiu Near FM, gdzie kilka spośród 50 odcinków tej audycji zaadresowaliśmy specjalnie dla singli, wcześnie połączyła mnie jeszcze "singlowo-eventowa" współpraca z hotelami. I tak doszło wreszcie do "mariażu" mojej firmy Latawiec Partner Event & Training z portalem strefasingla.pl. Latawiec jako ambasador "Strefy" na Polskę Centralną, został - jeszcze w połowie roku 2012 - "namaszczony" do wyłącznej organizacji imprez w "realu" dla użytkowników portalu. Nasze działania w "realu" sygnowane są jako "Klub Warszawa" (podobnie jak działają na swoim terenie "Klub Wrocław" istniejący od roku i "Klub Poznań" który ma już historię 6 lat).

  Jak zaznacza Agnieszka Nadstawna, singiel to nie jest stan cywilny ani cecha charakteru - singlem się nie jest tylko się bywa. - Ja bywałam singielką wielokrotnie w swoim życiu, przyjaźnię się z singlami i pracuję z nimi i dla nich od lat. Rozumiem potrzeby warszawskich singli w każdym wieku, których mamy w stolicy według Powszechnego Spisu Statystycznego 270 000 - a liczbę tę stanowią tylko osoby powyżej 30 roku życia mieszkające samotnie i zameldowane we własnych mieszkaniach. Szacuje się, że singli mieszkających z rodzicami oraz w wynajętych mieszkaniach jest w Warszawie jeszcze drugie tyle - wyjaśnia.

  Inauguracją Klubu Warszawa był sylwester 2012/2013, który był spektakularnym sukcesem - wszystkie miejsca sprzedane! Godzinę przed planowanym zakończeniem imprezy tj. o godz. 5h frekwencja na parkiecie wynosiła jeszcze 80%!

  Kolejne, planowane jeszcze tej zimy działania Klubu Warszawa to:
  - 18 stycznia 2013 r. - nocne party pod nazwą "Maski & Modern Jive"!
  - co 2 poniedziałek - począwszy od 21 stycznia - "Stolikowe Poniedziałki Singlowe" - czyli spotkania miłośników gier towarzyskich!
  - kurs tańca tylko singli począwszy od 25 stycznia!
  - lutowe szkolenie z psychologiem dla singli pragnących przygotować się do nowych związków i relacji towarzyskich!
  - luty to także Dzień Singla (15.02) - tego dnia wielkie party w centrum Warszawy!
  - w marcu natomiast planowana jest elegancka impreza, której uczestnicy wesprą  najbardziej potrzebujących: jeden dom dziecka i jeden dom opieki. To także początek realizacji misji Klubu Warszawa jaką jest m.in. walka ze stereotypem singla - singla egoisty i pracoholika!
  - 8 marca specjalnie dla singielek - szkolenie z kształtowania wizerunku za pomocą perfum i wiele innych atrakcji!
  Aby skorzystać z oferty Klubu Warszawa należy otworzyć zakładkę "wydarzenia" na portalu strefasingla.pl i zakupić miejsce na imprezie za pomocą sklepu internetowego. Oglądanie ofert jest możliwe bez logowania i zakładania konta. Założenie konta jest bezpłatne.

  Latawiec Partner Event & Training to firma z tradycjami. Założona w 1996 roku przez Agnieszkę Nadstawną, zarządzana jest przez nią nieprzerwanie do dziś. Latawiec zajmuje się kreacją i organizacją wydarzeń firmowych oraz szkoleń dla biznesu oraz otwartych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, a także treningów rozwoju osobistego. Latawiec łączy w swoich eventach doświadczenia trenerów szkoleń miękkich i ultramiękkich oraz  event managrów - i takimi współpracownikami otacza się Agnieszka Nadstawna. Ona sama - jak mówi - łączy w swojej pracy swoje 3 obszary zawodowe: event, coaching i media, wraz ze swoimi zainteresowaniami którymi jest obszar kultury i sztuki.

  Portal strefasingla.pl jest portalem społecznościowym dla singli oraz organizatorem i dystrybutorem wydarzeń dla singli - jak imprezy, kursy, spotkania, turystyka. Jest liderem w nowym segmencie usług - wyspecjalizowanych dla singli. Jako pierwszy w Polsce, portal ten zaoferował singlom nawiązywanie nowych znajomości przede wszystkim poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Portal nie oferuje doboru partnerskiego, nie dobiera ludzi za pomocą narzędzi IT. Strefasingla.pl dąży do grupowych spotkań singli w "realu". Jednym ze sposobów na realizację tego celu jest zakładanie lokalnych klubów jak Klub Poznań, Klub Wrocław, Klub Warszawa. Na "strefowych" wydarzeniach single maja okazję spotkać osoby o takim samym statusie jak oni sami. Niektóre ze znajomości przekształcają się w przyjaźń, długotrwały związek lub ślub. W odróżnieniu od portali randkowych i biur matrymonialnych celem Strefy nie jest kojarzenie par. Oferuje coś więcej - satysfakcję z dobrze spędzonego czasu w nowym towarzystwie na wspólnych wyjściach, wyjazdach, kursach, imprezach. Strefasingla.pl rozpoczęła działalność w 2006 roku.
   

  źródło: www.latawiec.eu