W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

LEJDIS BEZ GENTLEMEN

Region: Mazowsze
ul. Kąty, ul. Brzozowa 31
05-530 Góra Kalwaria
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 126 62 63

e-mail:
Widok

HIT !!! Niesamowite muzyczne show na żywo w wykonaniu pełnych wysublimowanego talentu i seksapilu, pięciu przebojowych dziewczyn!

LEJDIS BEZ GENTLEMEN to w 100% ŻEŃSKI, grający w 100% LIVE, niesamowity zespół coverowy, zdobywający w ekspresowym tempie coraz większe uznanie agencji eventowych, korporacji oraz organizatorów dużych koncertów plenerowych z udziałem gwiazd.

Sukcesem zespołu jest niezwykła energia sceniczna. Popularnymi polskimi i światowymi, współczesnymi i legendarnymi hitami rockowymi i pop-rockowymi granymi na żywo czasem lepiej od oryginałów, trafiają w zróżnicowane gusta i rozgrzewają do czerwoności szeroką publiczność.

LEJDIS BEZ GENTLEMEN jest projektem w pełni zawodowym oraz poprzez swój w pełni żeński skład - niesztampowym. Zamysł grupy zrodził się jako uzupełnienie rosnącego zapotrzebowania ze strony wymagającego rynku spotkań i wydarzeń biznesowych ale swoją estetyką doskonale sprawdza się również na polskiej scenie muzycznej.

Skład zespołu był przez kilka miesięcy skrupulatnie dobierany spośród najlepszych kandydatek z całej Polski. Wyjątkowy talent dziewczyn, które znalazły się w LEJDIS BEZ GENTLEMEN, publiczność mogła wcześniej docenić w wielu innych formacjach muzycznych najróżniejszych gatunków (od jazzu, bluesa, rocka po folk), w programach telewizyjnych a także podczas odbierania głównych nagród na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce.

Efektem jest powstanie super grupy, która swoją klasą muzyczną, charyzmatycznym wokalem i świetnym warsztatem muzycznym instrumentalistek, wprawia w zakłopotanie nawet wielu uznanych muzyków.

LEJDIS BEZ GENTLEMEN tworzą: Milena „Miruna” Chypś - wokal, Katarzyna Garncarek - gitary, chórki, Maja Lenar - piano, Joanna Dudkowska - gitara basowa, chórki, Monika Szulińska - perkusja.

LEJDIS BEZ GENTLEMEN dodają blasku najważniejszym wydarzeniom biznesowym, a na scenie koncertowej tworzą supporty dla największych gwiazd polskiej estrady.

Nie czekaj! Wyprzedź konkurencję i zdetonuj tę energetyczną bombę na swojej imprezie !!!